Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Angar apelacja o nick podczas statusu RP.


rathgar__

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Angar
-UID: 21321
-Wiek RP: 34
-Wykształcenie: Prawnik, Gangster
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Były prawnik, który odwrócił się od krawędzi prawa, zasłaniając się cieniem gangsterskiej działalności w Warszawie. Jego dłonie są zafarbowane historiami ukrywającymi się za krętymi korytarzami prawnych manipulacji i nielegalnych interesów. 
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Antony Taylor, 34-letni mieszkaniec Warszawy, przeszedł długą drogę życiową. Początkowo kierował swoją karierę w stronę prawa, zdobywając kwalifikacje prawnicze i pracując jako adwokat. Jednak życie rzuciło mu wyzwanie, gdy miał do czynienia z gangsterskimi kręgami. Choć miał tylko lekkie styczności z tą stroną życia, doświadczenie to miało wpływ na jego spojrzenie na świat i życie.
-Jaka jest twoja definicja RP: 

Ja: /do Patrzy się na swoją ofiarę z determinacją, gotowy do szybkiego ataku.

Ja: /me Wypowiada cicho, ale stanowczo. Oddaj pieniądze, albo będziesz miał poważne problemy

On: /do Wzdycha ciężko, jego dłonie drżą, gdy szuka w kieszeni pieniędzy.

On: /me Słyszy w jego głosie dreszcz, gdy odpowiada: Proszę, nie bierz mi życia. Weź weź wszystkie pieniądze, tylko proszę, odpuść mi.

Ja: /me Kiwa głową z zadowoleniem, kładąc noża z powrotem do kieszeni, podążając za spojrzeniem na ofiarę, gdy wyciąga pieniądze. Dobrze zrobiłeś, to dla ciebie lekcja. Odejdź stąd i nigdy nie

Ja: /do Ogląda, jak Ofiara oddala się szybko, zanim sam rusza w kierunku ciemności, z łupem w kieszeni.

-Nick RP (imie i nazwisko postaci):  Antony Taylor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...