Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[ZPJ] Pan_neeliX prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Darknight


neelix_420

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Pan_neeliX
UID: 7384
Typ kary: ZPJ
Powód kary: Odwalanie pojazdem
Nick członka administracji nadającego karę: Darknight
Data nadania kary: 23.03.2024
Data zakończenia kary: 8H 24.03.2024
Wyjaśnienie:  Dostałem prawko za nic wyjechał mi chłop na doherty kitus w longu z prawej z postoju taxi na prawy pas i zjechałem na lewy żeby uniknąć kolizji bo on by reporta napisał i bym prawko dostał i jak zjechałem na lewy nie było żadnego pojazdu z przodu więc prawie bym go ominął ale jakiś gość cisnął sultanem przez doherty vmaxem i wleciał we mnie a ja dostałem prawko temu bo chciałem uniknąć kolizji? Gdybyś mi nadała odrazu to już apelki bym nie pisał odrazu skarge bo mogłem wtedy jeszcze powtórke zrobić na dowód że omijałem gościa co mi pod koła wyjechał tak naprawde. Driftowałem tylko a drift to nie odwalanie pojazdem nikomu nie przeszkadzałem dopiero jak jakiś chłop we mnie wleciał ale to nie moja wina. Dodam jeszcze że mi dałaś warna szybciej jak tylko driftowałem nic nie zrobiłem.
Coś od siebie: Śmieszna sytuacja niezła administracja w dzisiejszych czasach! Co miałem w takiej sytaucji zrobić innego i czemu ja dostałem prawko a nie ten co wyjechał mi skoro to przez niego? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...