Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN/MUTE] Angar prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Yukino/Sylwek


vatras__

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Angar
UID: 21321
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM): BAN/MUTE
Powód kary: FAIL-RP
Nick członka administracji nadającego karę: Yukino
Data nadania kary: 24.03.2024
Data zakończenia kary:  23:35 około 24.03.2024
Wyjaśnienie: Nie doszło do żadnego Fail-RP podczas naszego pościgu. Razem z maszwylew i Donald2004 postanowiliśmy porwać policjanta a więc go porwaliśmy. Maszwylew nie zdąrzył wejść do auta i został poprostu potrącony przez policje i zostawiony przed komendą (Nie umarł on jak coś) potem ja i Donald2004 zaczęliśmy dachować i ja wylazłem z auta i się zatrzymałem, donald2004 zaczął dalej uciekać i mnie też policja zostawiła a potem to juz nic się nie działo (Mam nagranie z całego zdarzenia) poza tym policja patrzyła ciągle na mape bo znaleźli naszego kolege mimo, że zabraliśmy GPS i radio policjantowi. Dodam jeszcze że policja nas staranowała bez powodu i nie zaplacila za szkody to podszedlem do nich że leci report na nich wsiedlismy do auta i nam rozwalili cale auto i opony (wszystko jest na filmiku)

Coś od siebie: Jedno wielkie B-E-K-A

 

A co do muta za 30dni? nie zwyzywałem nawet yukino nawet tylko gadałem sam do siebie w domu bo koleżanka mi spamiła na messie XD a mikro mi sie zbugowało nie miałem nawet klikniętego przycisku mówienia na mta i patrze mikro włączone a potem mut xd
Poza tym nawet nie wspomniałem o jej imieniu ani nicku gdy wyzywałem (Bo wyzywalem swoja kol) XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...