Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] nick Gregii420 prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Fenix


trenbolon_

Rekomendowane odpowiedzi

UID: 17181 NICK Gregii420
Typ kary: Ban
Powód kary: Obraza administracji
Nick członka administracji nadającego karę: Fenix
Data nadania kary: 28.08.2023
Data zakończenia kary: 25.03.2026
Wyjaśnienie: Chciałbym szczerze przeprosić za moje niedawne działania, które doprowadziły do mojego zbanowania. Moje zachowanie było nieodpowiednie i niezgodne z wartościami, które wspólnie pielęgnujemy w naszej społeczności. Świadomie naruszyłem zasady, co było nie do zaakceptowania.Pragnę podkreślić, że moje zachowanie nie było reprezentatywne dla tego, kim naprawdę jestem. Była to chwila słabości, za którą głęboko przepraszam. Rozumiem teraz, że moje działania mogły mieć negatywny wpływ na innych członków społeczności, co jest dla mnie niezmiernie przykro.Zobowiązuję się do nauki na błędach i do czynienia postępów w zakresie lepszego zrozumienia i przestrzegania zasad. Jestem gotowy na poświęcenie większej uwagi szacunkowi i empatii w moich interakcjach z innymi członkami społeczności.Proszę o ponowne rozważenie mojego stanu zbanowania. Obiecuję, że będę pracował nad poprawą i będę starał się być pozytywnym wkładem w naszą społeczność.

Coś od siebie:Jestem zdecydowany na uczynienie lepszych wyborów i na przywrócenie zaufania, które straciłem. Dziękuję za możliwość naprawy moich błędów i za ponowne rozważenie mojego stanu zbanowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi graczu, rozumiem że twoje chęci do powrotu na serwer są duże, jednakże korzystanie ze sztucznej inteligencji do pisania apelacji szkodzi tylko i wyłącznie tobie. Na ten moment apelacja zostaje odrzucona do czasu aż osobiście nie napiszesz porządnej apelacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...