Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] Coyote prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Kviatkowsky


coyote1111

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Coyote
UID: 3163
Typ kary: Ban
Powód kary: Handel majątkiem poza serwerem.
Nick członka administracji nadającego karę: @kviatkovsky
Data nadania kary: 28.03.2024
Data zakończenia kary: 999dni
Wyjaśnienie: Nie handlowałem żadnym majątkiem poza serwerem a po za tym nie jestem taki żeby kupować konta oraz majątki, może chciałem kupić kiedyś ponieważ miałem słabą sytuacje na serwerze ale już miałem za to bana od @legendarymanv8i napisałem apelacje i została ona zaakceptowana. Więc nie wiem o co teraz chodzi, za wszystko bardzo przepraszam i proszę o ostatnią szanse oraz wybaczenie. Nawet kubson1 może potwierdzić że nigdy bym nie kupił majątku. Zależy mi bardzo na tym serwerze poznałem tutaj wiele miłych i sympatycznych graczy, lubię grać na nim. Obiecuję że się zmienię, proponuję pójść na układ polegający na czasie próbnym w którym nie mógłbym dostać żadnej kary serwerowej typu: ZPJ, MUTE, KICK, BAN a jeżeli bym dostał to przywracasz bana ale to już zależy od ciebie. Obiecuje bardzo szczerze poprawę. Nie chciałbym stracić tylu godzin na tak wspaniałym serwerze, pierwszym na jakim zacząłem grać w mta. Proszę o rozpatrzenie tego na spokojnie. Przepraszam za moje zachowanie. Przepraszam oraz sie przyznaje że chciałem kupić konto lecz tak jak mówiłem zostałem już ukarany za to przez LMV8. 
Coś od siebie: Liczę na szybkie rozpatrzenie sprawy, przepraszam.

Edytowane przez coyote1111
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadza się sporo w tej apelacji. Parę dni temu wypisywałeś do wielu byłych graczy OutMTA z pytaniem czy nie chcą sprzedać swojego majątku za realną walutę. Gdybyś pisał to do jednej osoby można by uznać to za żart ty natomiast na jednej nie poprzestałeś. Otrzymałem wiele ssów z twoimi wiadomościami, a więc nie wmawiaj mi, że nie chcesz zakupić majątku za PSC/BLIK. Na ten moment apelacja zostaje odrzucona. Następną apelacje próbuj pisać po świętach Wielkanocnych. Życzę zdrowych i wesołych świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...