Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[MUTE] Kacperulany prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Kubson1


kacperulanyszef_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  Kacperulany
UID:  
20937
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM) MUTE
Powód kary:  CBK 
Nick członka administracji nadającego karę:  Kubson1
Data nadania kary:  15:25  28.03.2024
Data zakończenia kary: 23:25
Wyjaśnienie:  Do mnie i do Kubx'a podjechał nijaki Donald2004, gracz wjechał na teren z napisem TAXI i kłócił się że nie odjedzie on z tego miejsca gdyż nie widzi napisu. Najpierw ładnie poprosiłem aby odjechał i nie przeskadzał nam w pracy lecz z jego ust zaczeły padać w naszą stronę liczne prowokacje oraz wyzwiska. Nie dało się słuchać tego mało inteligetnego człowieka więc postanowiłem odpowiedzieć mu aby dał sobie spokój lecz bezskutecznie, wtedy nastąpił report do administracji od Kubx'a. W momencie pojawienia się Kubsona było można z moich ust usłyszeć z dwa brzydkie zdania, lecz jak mówię było to przez prowokację i arogancję ze strony tego gracza który już wcześniej latał za mną.
Coś od siebie: Liczę na zmniejszenie kary, gdyż zostałem do tego sporokowany róznymi wyzwiskami ( i też potem będziemy chcieli dokonczyć akcję RP dokładniej akcje z przesłuchaniem przez policje czy tam szeryfów)

 

Edytowane przez kacper_ulany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...