Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[Block DM] Gloudy prośba o zdjęcie kary, ukarany przez TytuZx


gloudy.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Gloudy
UID: 18117
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM) Blokada dm
Powód kary: Złamanie regulaminu dm // zabieranie rzeczy unikatowych pierników świątecznych
Nick członka administracji nadającego karę: TytyZx
Data nadania kary: 29.03.2024
Data zakończenia kary: 3.04.2024
Wyjaśnienie: Witam jestem w sprawie nadania kary na mnie za zabranie pierników świątecznych. Nie wiedziałem że takowe pierniki można lootować nie byłem jeszcze w organizacji przestępczej jak wprowadzono do ustawy §1. z okradań i porwań.  myślałem że pierniki aż tak unikatowe nie są za co bardzo przepraszam i żałuję że zabrałem takowe pierniczki ;c
Coś od siebie: Mogę oddać pierniki żeby sprawa była rozwiązana bardzo za to przepraszam i obiecuję że to się nigdy więcej nie powtórzy.

  • Lubię to 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, gloudy. napisał:

Nick na serwerze: Gloudy
UID: 18117
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM) Blokada dm
Powód kary: Złamanie regulaminu dm // zabieranie rzeczy unikatowych pierników świątecznych
Nick członka administracji nadającego karę: TytyZx
Data nadania kary: 29.03.2024
Data zakończenia kary: 3.04.2024
Wyjaśnienie: Witam jestem w sprawie nadania kary na mnie za zabranie pierników świątecznych. Nie wiedziałem że takowe pierniki można lootować nie byłem jeszcze w organizacji przestępczej jak wprowadzono do ustawy §1. z okradań i porwań.  myślałem że pierniki aż tak unikatowe nie są za co bardzo przepraszam i żałuję że zabrałem takowe pierniczki ;c
Coś od siebie: Mogę oddać pierniki żeby sprawa była rozwiązana bardzo za to przepraszam i obiecuję że to się nigdy więcej nie powtórzy.

Witam jestem osoba poszkodowana to mi zabrał piernik, każdy ma obowiązek przestrzegania regulaminu. Od dawna było, że nie można kraść kont diamond, ubrań, unikatów, dokładnie to od 2022 a ty byłeś w organizacji Los Zetos od 20 lutego 2024r. do 2 marca 2024r. która była i jest do dziś organizacja przestępcza.
Uważam że powinieneś mieć dłuższą blokade na dm z powodu oszukiwania administracji że "nie wiedziałem że takowe pierniki można lootować" 🤦‍♂️. (to moja opinia na temat dłuższej blokady)
Przeczytaj jeszcze raz regulamin dm proszę, nie pozdrawiam.


obraz.png.a680000f9f69795df64e9240c044a5e1.png
obraz.thumb.png.9435438e5bc6a2582bc7046ba8354e7e.png
obraz.png.c04734b481c6278840015a1a97142742.png
obraz.png.32361c3b49530aa896d16da6886b8c7c.png

Edytowane przez wekur
  • Lubię to 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, wekur napisał:

Witam jestem osoba poszkodowana to mi zabrał piernik, każdy ma obowiązek przestrzegania regulaminu. Od dawna było, że nie można kraść kont diamond, ubrań, unikatów, dokładnie to od 2022 a ty byłeś w organizacji Los Zetos od 20 lutego 2024r. do 2 marca 2024r. która była i jest do dziś organizacja przestępcza.
Uważam że powinieneś mieć dłuższą blokade na dm z powodu oszukiwania administracji że "nie wiedziałem że takowe pierniki można lootować" 🤦‍♂️. (to moja opinia na temat dłuższej blokady)
Przeczytaj jeszcze raz regulamin dm proszę, nie pozdrawiam.


obraz.png.a680000f9f69795df64e9240c044a5e1.png
obraz.thumb.png.9435438e5bc6a2582bc7046ba8354e7e.png
obraz.png.c04734b481c6278840015a1a97142742.png
obraz.png.32361c3b49530aa896d16da6886b8c7c.png

Tak dobrze wiem że nie można takowych unikatów brać ale dokładnie w apelacji pisze jak byk że nie wiedziałem że takowe pierniki są unikatowe. Widzę że wysłałeś screena jak radix mówił że są one unikatowe dobrze super ale czy ja wtedy byłem w organizacji przestępczej? No raczej nie bo ją opuściłem dnia 2 marca a na przestępczych już nie patrzyłem bo zajmowałem się pisaniem podania do innej organizacji a i tak 1 nie wchodziłem na dm także tak wyszło no. 😉😊

Edytowane przez gloudy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, gloudy. napisał:

Nick na serwerze: Gloudy
UID: 18117
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM) Blokada dm
Powód kary: Złamanie regulaminu dm // zabieranie rzeczy unikatowych pierników świątecznych
Nick członka administracji nadającego karę: TytyZx
Data nadania kary: 29.03.2024
Data zakończenia kary: 3.04.2024
Wyjaśnienie: Witam jestem w sprawie nadania kary na mnie za zabranie pierników świątecznych. Nie wiedziałem że takowe pierniki można lootować nie byłem jeszcze w organizacji przestępczej jak wprowadzono do ustawy §1. z okradań i porwań.  myślałem że pierniki aż tak unikatowe nie są za co bardzo przepraszam i żałuję że zabrałem takowe pierniczki ;c
Coś od siebie: Mogę oddać pierniki żeby sprawa była rozwiązana bardzo za to przepraszam i obiecuję że to się nigdy więcej nie powtórzy.

@gloudy.Dobra zrobimy tak. Jak oddasz pierniki osobom którym je zabrałeś i je za to przeprosisz a one przyjmą przeprosiny to zdejmę ci karę. Wyślij kolejną apelację z dowodami na oddanie im tych pierników oraz przeprosiny.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...