Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] Kacperulany prośba o zdjęcie kary, ukarany przez R4DIX


kacperulanyszef_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  Kacperulany
UID:  
20937
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM) BAN
Powód kary:  Odwalanie na dm
Nick członka administracji nadającego karę:  R4DIX
Data nadania kary:   dzisaj 17:48
Data zakończenia kary:  2024-04-05 17:48
Wyjaśnienie:  Dzień Dobry Państwu! Dostałem informację od R4DiX,że powód mojego bana jest spowodowany tym gdyż rzekomo mój pojazd znalazł się na interiorze. Były dwie sytuację kiedy grupa Los Zetos wpychała pojazdy do sklepu ( stacja) na DM. Oczywiście w dwóch przypadkach został napisany report aby takowe pojazdy wyciągnąć. Dziś również była taka sytuacją, oczywiście napisałem report o to aby mój pojazd został wyciągnięty ( stał on koło stacji bez ręcznego). Tepnął się wtedy do mnie (chyba) Moderator/ka któremu/ej wyjaśniłem sytuację ( Nie pamiętam kto to był ale wyjasniałem sytuację używając VC.) Powiedziałem wówczas, że zapewne jakaś grupa przestępcza wepchneła mój pojazd ( w sródku znajdowały się trzy inne pojazdy). Inna sytuacja to było gdy ( chyba) Blancii się tepneła do sklepu gdy również były tam wepchane pojazdy, w tym z tego co pamiętam również mój. Trochę słabo ze strony innej organizacji, że najpierw wpychają pojazdy do sklepu a potem piszą skargi, oczywiście nie nagrywałem tego gdyż traktowałem to jako nieśmieszny żart ale oczywiście za każdym razem leciał report o takiej sytuacji, że sklep jest zablokowany pojazdami. 
Coś od siebie: Prosiłbym o zdjęcie kary bo sytuacja jest absurdalna. Pojazdy wepchane tam były bez zaciągniętego ręcznego z czego organizacja przestępcza skorzystała i chamsko wpychali oni pojazdy do sklepu. Pozdrawiam!

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...