Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] <Navara> prośba o zdjęcie kary, ukarany przez <Yukino>


navara32

Rekomendowane odpowiedzi


 

 

Nick na serwerze: Navara
UID: nie pamietam bo dawno było
Typ kary: (BAN)
Powód kary: Reklama innego serwera
Nick członka administracji nadającego karę: Yukino
Data nadania kary: 02-05-2023
Data zakończenia kary: 02-05-3022
Wyjaśnienie: Nie wiem co mi odbiło ze zaczołem reklamowac inny serwer wiem zachowałem sie karygodnie i dostałem to na co zasłuzyłem ale naprawde juz niedługo bedzie rok jak siedze na banicji a chciałbym powrocic na ten wspaniały serwer.
Coś od siebie: Z całego serca przepraszam za swoje zachowanie z przed roku i jesli to mozliwe chiałbym powrócic na serwer OUT nawet jakbym miał miec czystke konta zgodze sie na wszystko byle wrócic na ten serwer. Mam nadzieje ze dacie mi te szanse. Pozdrawiam Navara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , warunkiem powrotu jest napisanie 60 razy na kratce ręcznie długopisem zdanie "" Przepraszam bardzo za reklamowanie innego serwera na serwerze OutMTA. Obiecuje już nigdy tego nie robić ponieważ chce być członkiem tej wspaniałej społeczności. "" Masz na to 48 h . Po napisaniu prosze podesłać pod apelacja lub na pw na dc do mnie .yukiino . Miłego dnia

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...