Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Walecz


donald8181

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego: Donald2004
Nick Oskarżonego: walecz
Powód Skargi: oszukuje ludzi na spreje dm 
Data I Godzina Zdarzenia: 31.03.2024 nie wiem dokładnie koło 1
Opis całej sytuacji: dodał mnie do org przestępczej kazał robić spreje 1 sprei 10k poczym robiłem 31 sprei w niedziele miały być wypłaty poczym wywalił mnie z org i kazał dać dowody za spreje ze co kolwiek zrobiłem  
Coś od siebie: gram na OutRPG i niechce mi sie użerać 
Dowód! (Wymagane!): niemam dowodu ale w logach powinno być ze robiłem spreje to było 26.03.2024 21 sprei
27.03.2024 10sprei z rana 
Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!): (PM) > Walecz (22): zgarga złozona nie moge zrobić ss na pc więc kopiuje z konsoli godzina 04.01 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zrozumieć że nie moge ufać ci na słowo, dostałeś lotę z organizacji za odwalanie i próbujesz się teraz odegrać. Nie chciałeś mi dać dowodu że te spraye robiłes, nie da się z tobą porozumieć. Poniżej publikuję naszą rozmowę, żeby administracja miała obraz całej sytuacji.

2.png

1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jako v lider dołączę się do tematu. 1 skarga na org a nie na osobę a 2 to jest to że upominałem o dostarczeniu ssów z robienia stref ja ani walecz nie dostaliśmy żadnego ssa + dostalismy kilka skarg na ciebie w wiadomościach prywatnych więc zostałeś wyrzucony 

Edytowane przez szybkinoxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, szybkinoxi napisał:

Witam jako v lider dołączę się do tematu. 1 skarga na org a nie na osobę a 2 to jest to że upominałem o dostarczeniu ssów z robienia stref ja ani walecz nie dostaliśmy żadnego ssa + dostalismy kilka skarg na ciebie w wiadomościach prywatnych więc zostałeś wyrzucony 

pokaż ssy wiadomości 

 

 

Edytowane przez donald8181
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, donald8181 napisał:

pokaż ssy wiadomości 

 

 

Proszę bardzo widać wiadomość w której pisałem o ssach z robienia stref. A odnosząc się do skarg które były na ciebie nie muszę ci ich wysyłać ponieważ te wiadomość są kierowane bezpośrednio do nas i nie widzę potrzeby wysyłania ci ich 

 

IMG_1270.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...