Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

BAN<JarekRodriguez>prośba o zdjęcie kary, ukarany przez<szymeek>


lixope

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: JarekRodriguez

UID:7307

Serial:20C769E761C8B1967679E95E5B11F192

Typ kary: BAN

Powód kary: Próba handlu walutą poza serwerową.

Nałożona dnia: 2023-12-24 21:42:32

Kończy się dnia: 2026-09-18 21:42:32

Nick członka nadającego karę; szymeek

Wyjaśnienie: Zaproponowałem ofertę na aplikacji discord graczowi który posiadał fajne auto. Postanowiłem zapytać się czy nie  sprzeda mi tego auta za 100 psc. Gracz ten odmówił i zreportował mnie po czym otrzymałem karę.

Coś od siebie: Tego dnia miałem bardzo wesoły chumor i nie do końca myślałem jak na człowieka przystało, przez to straciłem możliwość bycia uczestnikiem tego fajnego serwera. Piszę apelację dopiero teraz ponieważ zmarł mój Ojciec dnia 12.09.2023 roku, od tego czasu bardzo mi się nudzi. Przypomniałem sobie fajne chwile jakie przeżyłem na serwerze OutMta i chciałbym dostać ponowną szansę abym mógł jeszcze raz przeżyć te chwile. Wiem że to co zrobiłem łamie regulamin serwera ale od tego czasu się zmieniłem. Liczę na rozsądne rozpatrzenie mojej apelacji i pogodzę się z decyzją administracji. Życzę wszystkim wesołego Jajka oraz świąt!!!

Edytowane przez lixope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...