Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] nick Gregii420 prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Fenix


trenbolon_

Rekomendowane odpowiedzi

UID: 17181 NICK: Gregii420 Typ kary: Ban Powód kary: Obraza administracji Nick członka administracji nadającego karę: Fenix Data nadania kary: 28.08.2023 Data zakończenia kary: 25.03.2026 Wyjaśnienie: Więc tak chciałbym przeprosic Fenix'a za obraze jego imienia i zadeklarować że taka sytuacja się wiecej nie potwórzy Coś od siebie: Liczę na pozytywane rozpatrzenie mojej apelacji i jeszcze raz przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi graczu, przeanalizowałem twoją rozgrywkę na serwerze pod względem kar i bardzo duża większość jest właśnie za brak kultury w stronę graczy jak i administracji. Podjąłem decyzję by dać ci jednak ostatnią szansę. Muszę postawić jednak 1 warunek, jeżeli dostaniesz w przeciągu 40 dni karę mute za BK/CBK w stronę gracza/administracji powracasz na bana bez możliwości apelacji. Czy zgadzasz się na taki warunek? @trenbolon_ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...