Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] plow prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Blancii


kasienka17

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Nick na serwerze: 
UID: 5679
Typ kary: BAN
Powód kary: Obraza administracji
Nick członka administracji nadającego karę: nie pamiętam, @blancii
Data nadania kary: 26.01.2024
Data zakończenia kary: 26.04.2024
Wyjaśnienie: Szanowna Administracja serwera OutRPG, Chciałbym złożyć apelację w sprawie mojego niedawnego bana na serwerze OutRPG za rzekome "obrażanie administracji". Chciałbym zaznaczyć, że nie miałem zamiaru ani celu obrażać czy szkalować administracji serwera. Jestem głęboko zaniepokojony tym błędnym wrażeniem i chciałbym wyjaśnić sytuację.W momencie, gdy zostałem ukarany banem, nie byłem świadomy, że moje działania mogły zostać odbierane jako obraźliwe. Chciałbym poprosić o konkretną informację na temat tego, co dokładnie spowodowało moje zawieszenie na serwerze, aby móc zrozumieć, w jaki sposób mogę uniknąć podobnych incydentów w przyszłości.Jestem lojalnym członkiem społeczności OutRPG i cenię atmosferę współpracy i przyjaznych relacji na serwerze. Zobowiązuję się do przestrzegania zasad i norm obowiązujących na serwerze oraz do dbania o pozytywne środowisko dla wszystkich użytkowników. Proszę o rozpatrzenie mojej sytuacji i rozważenie zniesienia bana. Jestem gotów do przeproszenia, jeśli moje działania zostały źle zinterpretowane. Czekam na odpowiedź i mam nadzieję na możliwość ponownego udziału w społeczności OutRPG. poważaniem, plow.
Coś od siebie: Przepraszam osoby które uraziłem swoim zachowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...