Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] <Coyote> prośba o zdjęcie kary, ukarany przez <Kviatkovsky>


coyote1111

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Coyote
UID: 3163
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM) Ban
Powód kary: Handel majątkiem poza serwerem
Nick członka administracji nadającego karę: @kviatkovsky
Data nadania kary: 28.03.2024
Data zakończenia kary: 999dni
Wyjaśnienie: Bardzo przepraszam za prawie zrobione przeze mnie czyny, chciałem zrobić to tylko dla tego żeby się wzbogacić i być lepszy od moich znajomych, ponieważ zawsze mnie wyzywali że jeżdżę gruchotami a za to oni sultanami, longami czy sandkingami. Wkurzyłem się do takiego stopnia że zacząłem wypisywać do osób które już nie grają długo lub odchodzą z serwera aby kupić od nich konta. Na drugi dzień zacząłem generować spore zyski z handlu autami które były nazywane gruchotami przez moich znajomych, inwestowałem dalej na giełdzie ale najtańszej w autka i później trochę na średniej giełdzie. Pracowałem też na kopalni i ulepszyłem pierwsze ulepszenie, dzięki któremu zarabiałem więcej tym bardziej na 2x, zarabiałem też na handlu haszyszem czy crackiem z moim kolegą, a i jeszcze jak pracowałem na kopalni to dostawałem też wypłatę z organizacji gdzie jest 100% do zarobków. I wtedy już uświadomiłem sobie że po co mam psuć sobie rozgrywkę, bo jakbym kupił np. jakieś konto gdzie jest infernus clasic to co to by była za frajda z gry, lepiej sobie na to samemu zarobić. Bardzo przepraszam, obiecuję na wszystko że więcej tak nie zrobię. 
Coś od siebie: Liczę na szybkie rozpatrzenie apelacji PS: Przepraszam za moje czyny, obiecuję że więcej tak nie zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...