Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na kamykpierogson


.walecz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego: Walecz
Nick Oskarżonego:  kamykpierogson
Powód Skargi: Gracz ukradł cały sejf organizacji.
Data I Godzina Zdarzenia: 02.04.2024 okolice godziny 11h00
Opis całej sytuacji: o 11:19 dostałem wiadomość od gracza Donald2004 który w prost mówi mi że moj sejf został "zlootowany do 0". Wchodzę na server żeby to sprawdzić o o godzinie mniej wiecej 16h00, widzę że sejf jest pusty. Donald2004 jest to gracz który pisał na mnie skarge już, chce mi zrobić za wszelką cene pod górke, wysłał swojego kolegę kamykpierogson który zlootował cały sejf do 0. Poniżej wysyłam wszelkie dowody, gdzie widać wszystkich członków organizacji wraz z logami z panelu pod f3. "Mlodziutki1" i "Mikoooo", jest są moi koledzy z irl, którzy grają tylko gdy ich o to poprosze, "Pulse", to ziomek który raz odpalił mta na 10min, "noisy21", ma urlop nie ma go w domu, "Kubson998", znam go od dawna, sam sie przyczyniał do rozwoju organizacji jak i sejfu i sam był zdziwiony że sejf został zlootowany, po całej sytuacji nawet pomógł mi szukać dealera. Wychodzi na to że to dopiero co zatrudniony kamykpierogson który wyszedł z discorda po całej sytuacji, gdy ktoś opuści server discord, jest powiadomienie w logach, lecz w tym przypadku, on poprostu zniknął z servera. Poniżej zamieszczam również dowód że był na serverze.
Coś od siebie: Licze na wyjaśnienie sprawy z racji takiej że lootowanie sejfu organizacji powinno być karane.
Dowód! (Wymagane!):
Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!):

image_2024-04-03_140415691.png

image_2024-04-03_140302666.png

image_2024-04-03_140237514.png

image_2024-04-03_140217945.png

image_2024-04-03_140211712.png

image.png

Edytowane przez .walecz
Samo sie wstawiło podczas pisania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ten walecz to szust można popytać każdego kto był w jego ogranizacji wypisuje wiadomośći wyssane z palca , 

polecam ,sprawdzić tego osobnika nie potrzebne problemy są przez niego .  i za te oczernianie ludzi publicznie tez powinien odpowiedzieć i wyzywanie . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...