Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[MUTE] Kacperulany prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Kaczorrrro


kacperulanyszef_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  Kacperulany 
UID:  20937
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM) MUTE 
Powód kary:  Życzenie smierci na spotted 
Nick członka administracji nadającego karę:  Kaczorrrro
Data nadania kary:  Przed chwilą tj, 05.04.2024
Data zakończenia kary:  12.04.2024
Wyjaśnienie:  Dzień Dobry! Sytuacja wyglądało następująco, gdyż na spotted ktoś napisał, że coś go nie interesuje co napisał Kubx, kolejny mu przyznał rację a ja w ramach sarkazmu napisałem " a mam cię zabić". To co napisał Kubx było spowodowaną sytuacją na DM i pomyslalem ze dodam swoje trzy grosze i napiszę owe zdanie dla beki i sarkazmu. Przypomnę, że jesteśmy na serverze RolePlay gdzie normalnie jakbym podszedł do gracza z RP i powiedział czy mam go zabić to również jest to życzenie śmierci? Temat był na temat DM więc według mnie mute jest trochę za długi w szczególności, że jest to mój pierwszy mute. Rozumiem stronę administracji, że takich rzeczy nie powinno się pisać ale kto to bierze na poważnie gdy nie napisałem wprost do danego gracza tylko " mam cię zabić" miało ozaczać w konktescie servera oraz DM. Oczywiście po chwili chciałem dopisać ze na DM ale panuje cooldown z 200 ileś sekund. 
Coś od siebie: Chciałbym przeprosić za tą sytuację oraz na dalszą rozgrywkę będę pamiętać o dodawaniu takich drobnostek jak uwzględnianie DM czy Servera. Dodam jeszcze, że nie chciałem aby ktoś poczuł się w ten sposób urażony, ale jak mówię miałem na myśli napisanie takiego zdania, gdzie jesteśmy jednak na tym serverze RP i coś takiego nie powinno zaskakiwać. Chciałbym nadal odgrywać akcję rp oraz świetnie się bawić podczas odgrywania czy to eventu konwój lub nawet akcje z policją/szeryfami które dobrze wychodzą i jest dobra zabawa.

Edytowane przez kacper_ulany
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...