Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Proszę o zdjęcie bana nadanego przez Kopacka


stallensis

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: papierek_
UID: 11336
Serial: -----------------------
Typ kary: BAN
Powód kary: wykorzystywanie błędów serwera + szkodnik
Nick członka administracji nadającego karę: @kopacka
Data nadania kary: 13:45 27:07.2023
Data zakończenia kary: 13:45 27.07.2026

Wyjaśnienie : Otóż tak sam nie wiem jak to zacząć od ostatniej apelacji minęło naprawdę wiele na wstępie chciałbym że przez te wszystkie miesiące nie gra mi się w żadną inną grę i na każdym innym serwerze tak dobrze jak na OUT RPG . Tak wiem co zrobiłem dużo odwalałem oraz przeszkadzałem lecz pamiętam do dnia dzisiejszego że przed banem pytałem się czy grozi mi szkodnik bo paru graczy ciąglę mi tego życzyło

i dosłownie po 10 minutach dostałem bana na 999 DNI - za szkodnika i za błędy które wykorzystuje - tak zgadza się byłem szkodnikiem ale zacząłęm się poprawiać i kupywałem auta robiłem komis bawiłem się nadal z korzyscią dla graczy lecz jeden głupi błąd że kupiłem auto siedząc w bagażniku i  podjechałem do Noobcio może i dobrze że nas zreportował może źle dla mnie dobrze dla serwera tego już nie wiem

Chciałbym jeszcze raz bardzo przeprosić myślę ze taka długa przerwa dała mi do myślenia już dawno i chcę bardzo to napisać i napiszę - Zawsze ale to Zawsze polecam serwer OUT ponieważ nie mam urazy wiem że na discord rózne rzeczy pisalem out ale nie obrazające serwer kłócilem się nawet o dzialalnosci z DXtj ale nigdy nie obrazilem serwera i zawsze polecałem . Bardzo przepraszam ale to bardzo i chciałbym wrócić obiecuję również poprawę - liczę na odpowiedz do mojej apelacji wiem że kopacka chyba nie jest juz administratorem tak słyszałem od kolegi Kubx który dalej gra na serwerze i czeka na mój powrót 

Jeszcze raz w skrócie napisze Przepraszam za wszystko co zrobilem i liczę na powrót oraz odpowiedz do mojej apelacji moge zrobić wszystko aby wrócić .

 

Proszę o rozpatrzenie przez @tytuzxponieważ  kopacka już nie jest w ekipie administracji 

 

Pozdrawiam Jakub

Edytowane przez stallensis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...