Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[MUTE] @_dolhaczeqq prośba o zdjęcie kary, ukarany przez @Armix


_dolhaczeqq

Rekomendowane odpowiedzi


  •  

Nick na serwerze DolHaczeq
UID:  5079
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM) MUTE
Powód kary: wjazd na rodzine
Nick członka administracji nadającego karę:  @Armix
Data nadania kary:  15.04.2024 16:12
Data zakończenia kary:  16.04.2024 16:12
Wyjaśnienie:  gracz zegarmistrz ma od kilku miesięcy problem o to ze przeze mnie dostał zpj gada to publicznie do okoła graczy i gdy pojechałe na mechanika jakis gosciu był AFK na pracy i powiedziałem ze zaraz reporta napisze pi ten gracz powiedział ze własnie jestem taki rozjeb@ny i ja na to mu odpowiedziałem "jak twoja matka" chciałe go przerosic lecz nie przyjął moich preprosin.
Coś od siebie: bardzo przepraszam lecz emocje wzięły górę mam nadzieje ze to się wiecej nie powtórzy z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem, jeśli ktoś zacznie Cię prowokować pierwszy, wyzywać i tym podobne,  zgłoś to za pomocą komendy /report (NICK/ID) (POWÓD) na serwerze, a nie od razu obraźliwie odpowiadasz. Mam nadzieję, że przemyślałeś swoje zachowanie, i następnym razem opanujesz swoje emocje oraz pomyślisz dwa razy, przed zrobieniem czegoś głupiego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...