Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Supporta luki553


azirbozy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Odlezynator
Nick osoby oskarżonej: luki553
Powód napisania skargi: Taranowanie, odwalanie
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona>  11:44
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022> 03.05.2024
Opis sytuacji: Po zakończeniu czynności na DM jako SAPD transportowaliśmy zatrzymanego na więzienie. Podczas drogi jeden z supportów zaczął nas taranować próbując zakłócić dalsze czynności i nie wyglądało to na żadne inicjowanie RP odbicia lub cokolwiek z tych rzeczy. 
Dowody:

 

 

Coś od siebie: Polecam i pozdrawiam Piotr Fronczewski.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tytuzx napisał:

@lukiii77_plwypowiedz się proszę w tej kwestii.

To że kolega z policji nie potrafi zachować ostrożności to nie moja wina jest , ze jechałem przed nim i zwalniałem po czy on wjeżdżał mi w tył auta to niech kolega potrafi się jeździć a nie płakać. 
I chciał bym zaznaczyć dlaczego skarga na suporta jak wtedy nawet nie byłem na duty tylko na cywilce bo siedziałem na dm więc nie rozumiem tego odniesienia się że suport .

Jeżeli go to bardzo uraziło że jechałem przed nim i zwalniałem sobie to jestem w stanie ponieść konsekwencje za to co zrobiłem .

Dziekuj i pozdrawia ❤️

Edytowane przez lukiii77_pl
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nagraniu widać, że poruszam się pojazdem uprzywilejowanym na lewym pasie, trzymam się stale jednego pasa, więc zachowałem ostrożność. Jednak o zachowaniu ostrożności nie można mówić, gdy sultan staje w poprzek drogi i gdy próbuję go ominąć - zostaję staranowany.
Oprócz tego nie życzę sobie, by określić mój obywatelski obowiązek doniesienia o czynie zabronionym "spłakaniem się", ani moich umiejętności prowadzenia jako "nieumiejętne". Z mojej strony zawinień nie było, a wyjaśnienia, które otrzymałem są ofensywne w moją stronę.
Nie jestem pewien, więc mogę się mylić, jednak wydaje mi się, że support poza duty administracyjnym także powinien zachować poziom, co najmniej na takim poziomie, by nie łamać taryfikatora administracyjnego, który owa osoba egzekwuje.
Pozdrawiam.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukiii77_plinformuje cię że jako członek administracji masz także obowiązek godnego jej reprezentowania poza duty administracyjnym. Filmik który został dostarczony pokazuje że celowo wjechałeś w pojazd uprzywilejowany a później stanąłeś w poprzek drogi i jeszcze ruszyłeś do tyłu gdy ten próbował cię ominąć. Konsekwencję zostaną ci przekazane w odpowiednim miejscu.

@azirbozyPrzepraszam za zachowanie członka administracji, zostanie on przykładnie ukarany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...