Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[ZPJ] kacperulany prośba o zdjęcie kary, ukarany przez TytuZ


Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  kacperulany
UID:  20937 
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM) ZPJ
Powód kary: Złamanie regulaminu RP par2.pkt6
Nick członka administracji nadającego karę:  @tytuzx
Data nadania kary:  05.05.2024
Data zakończenia kary: 08.05.2024
Wyjaśnienie:  Niestety złamałem art. 6. Każdy gracz odgrywający RP ma obowiązek odgrywać ból, obrażenia oraz uszkodzenia pojazdu adekwatne do: zdarzeń drogowych, kolizji oraz innych sytuacji, które występują podczas poruszania się pojazdem. Sytuacja wyglądało następująco, policjant który zaczął mnie scigać dostawał ogromnych lagów, ze względu na pozna godzinę ok.23-24 postanowiłem do niego napisać, że mogę poczekać aż mu się ogarnie internet, gdyż była pozna godzina a nie było za bardzo co robić na serverze. Po naprawieniu się jego pingu ganialiśmy się dalej, ale odkleiło mi się i przesiadłem się na dach drugiej fury, gdzie nie odgrywałem żadnych obrażeń itd,itp. Przyznam że była to głupia sytuacja i odrazu do niego napisałem, żeby mu się podłożyć ( odegrałbym spadnięcie z fury i akcja toczyła by się dalej, a pod wpływem adrenaliny nie odczuwałem wczesniej obrażen) Lecz owy policjant napisał mi, że to nie jego wina że nie znam regulaminu RP i został wysłany report.
Coś od siebie: Rozumiem swój błąd lecz chciałem odrazu go naprawić ale policjant nie był chętny do odgrywania dalszego RP co jest trochę smutne, bo było mozna fajnie odegrać coś dalej, a nie pisać reporty.

Edytowane przez kacperulanyszef_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...