Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na administratorke Yukino oraz supporta Tobelek


.miseee

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Kanciano
Nick osoby oskarżonej
: Yukino, Tobelek
Powód napisania skargi: Bezpodstawny Ban
Godzina zdarzenia
: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona>17:00
Dokładna data zdarzenia
: <np. 01.01.2022> 09,05,2024
Opis sytuacji
: Wczoraj 08.05.2024 okolo godziny 11:30 stalem sobie na gieldzie LV bez statusu i napisalem do tobelka czy chce kupic narko i napiisal, ze tak - po okolo 15 min widzialem na mapie ze poruszaja sie 2 pojazdy w moja strone, podbieglem pod ulice zobaczylem gracza williama ktory jechal radiowozem, bylo to pewne ze chce przeprowadzic na mnie akcje oraz wrzucic mnie do jaila, dalem handel oraz dawalem mu narkotyki z powiekszona mapa oraz patrzylem sie w strone autostrady, po chwili zobaczylem, ze tobelek alt taba zrobil (prawdopodobnie robil ss narko oraz wyslal tego ss) zamknalem handel dostalem tazera i po zakuciu BEZ STATUSU RP zlogal aby nie stracic narkotykow, dzis wbijam na serwer po uplywie 2h dostaje bana ktorego kazala nadac yukino R4DIXOWI poprzez Tobelka ktorej nie bylo przy zaistniales sytuacji,
Dowody: 
image.png.573c7a2804038367d01dc527ecf71cb8.pngimage.png.7808a290b9bc4908f3a26a779bac31a8.png
Coś od siebie: licze na ukaranie tych administratorow


[Wstawiam za @kanciano246 bo on ma mute na forum]

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny graczu,

Pisząc na mnie oraz na koleżankę Yukino skargę wykazujesz się kompletną nie znajomością obowiązujących regulaminów na serwerze. Najpewniej uważasz, że nie posiadając znaczka RP Regulamin RP ciebie nie obowiązuje, jednak jesteś w błędzie.

Cytując:
§1. Postanowienia ogólne: 
Poniższy regulamin jest zbiorem zasad obowiązujących każdego gracza biorącego udział w akcji RP/posiadającego znaczek RP/inicjującymi interakcję z graczem posiadającym znaczek RP.

Wyjaśnijmy co owy zapis oznacza - wskazuje on jasno, że nie tylko ikonka RP nad głową powoduje to, że regulamin cię obowiązuje, lecz każda akcja o charakterze RP podejmowana z innym gracze skutkuje odpowiedzialnością oby względem niej. Tak więc sytuacja umawiania się na handel nielegalnymi substancjami, następnie handel w interakcji ze mną po czym obława SAPD, krótki, udaremniony pościg po czym zakucie z pełną imersją jest akcją RP w której brałeś udział - tak więc wyżej wymieniony pkt. regulaminu oraz jego całość cię obowiązują.

Zaraz po zakuciu przez FP SAPD wylogowałeś się z serwera, celem uniknięcia rekwiracji tobie posiadanych narkotyków na handel. Jednym słowem uciekłeś od dalszej akcji RP z funkcjonariuszem.

Za popełniony czyn słusznie otrzymałeś BANA, który wynika ze złamania:
§3. Zakazy Pkt. 15.3 
Kategorycznie zakazuje się skryptowego uciekania od akcji RP. 
Poprzez opuszczenie serwera.


Jednocześnie nie dostarczyłeś dowodów crasha, które przewiduje regulamin w dalszej jego części.

Reasumując, uważam że kara została nadana słusznie. Nie znasz po prostu Regulaminu RP i tego kiedy on obowiązuje. Najwidoczniej na serwerze utarło się przekonanie, że Regulamin RP = Status RP, co nie jest prawdą, gdyż przewiduje się inne sytuacje w których obowiązuje on gracza. 

Z wyrazami szacunku 
Support Liam Katana (Tobelek)

  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się krótko zwięźle i na temat bo podsumował twoje zachowanie Support Liam Katana (Tobelek), rc podczas akcji rp = się ban i to sobie zapamiętaj, nie dałeś znać nikomu ze cię wyrzuciło nie podesłałeś na to dowodu normalny gracz po utraceniu połączenia lub craschem wysyła na pw do któregoś z FP czy kogoś z adm dowód na to i wraca. Raz ujmując BAN nadany słusznie, dodam jeszcze ze to nie 1 twój raz gdy robisz w ten sposób. I polecam poczytać regulamin RP.

 

 

Pozdrawiam
Starszy Administrator Jerry Lotnik (Yukino) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Kategorycznie zakazuje się odgrywania RP w miejscach takich jak:
    - Giełdy
    - Prace dorywcze
    - Tuner
    - Przechowywalnia
    - Interiory, do których nie ma swobodnego dostępu. (tj. Skryptowe blokowanie dostępu dla innych graczy
7. Kategorycznie zakazuje się zmuszania do odgrywania akcji RP graczy nie posiadających znaczka RP.

 

Odegraliscie sobie "RP" nieprzestrzegając regulaminu i to ja dostaje bana a gracz William oraz support tobelek sobie biegaja usmiechnieci - smiech na sali

Edytowane przez kanciano246
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na twoje argumenty:
- akcja RP związana z handlem nie odbyła się stricte na terenie giełdy lecz na ulicy przed nią / w jej okolicy, czego regulamin nie zabrania. To ty uciekałeś przed policją na teren giełdy po nalocie SAPD.
- nikt cię nie zmuszał do uczestnictwa w akcji RP, zaś sam tak jak to napisałeś w skardze "napisalem do tobelka czy chce kupic narko i napiisal, ze tak", nie ma więc mowy o tym, żę cię do tej akcji zmusiliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszałem racja, ale to ty cytuje "napisalem do tobelka czy chce kupic narko i napiisal, ze tak", więc proszę trzymaj się jednej wersji i nie dopisuj sobie tego, że ktoś cię zmusił. Staliśmy przy płocie ale na terenie zewnętrznej od strony drogi, gdyż tam podjechałem swoim pojazdem i dokąd podbiegłeś celem handlu. Ja uważam, że jest to teren poza giełdą i nie podlega pod zakaz regulaminowy. Jednocześnie regulamin nie wyczerpuje czym jest giełda i jej obrys, więc uważam, że za płotem na chodniku / ulicy przed to nie jest już teren giełdy.

 

 

 

Edytowane przez tobelek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co ty piszesz, stalismy przy plocie od strony wewnetrznej bo inaczej nie moglbym skoczyc na wystawiony samochod i dostac tam tazera (samochod stal poprawnie w liniach) no oglaszales, to napisalem ze mam na sell i stales godzine na autostradzie z williamem bo poprawnie nie umiales odegrac swojej akcji RP XD A teraz ciezko jest sie przyznac ze robilismy to na gieldzie i to ty byles inicjatorem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FP William i Lenysya brali udział w obławie. Tak jak mówiłem słowo przeciwko słowu - mam jednak potwierdzenie, ża handel czyli akcja RP działa się przed giełdą co skutkuje tym, że regulamin cię obowiązuje a to, że go złamałeś jest niepodważalny i za co otrzymałeś BANA.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, San Andreas Police Department, Detective II William Adams, mój numer odznaki 08313.

Z racji tej że to ja byłem Supervisorem akcji wypowiem się. Tobelek jako informator zgłosił się do przeprowadzenia obławy narkotykowej na tobie, dogadaliśmy wszelkie formalności i przystąpiliśmy do działań. Przejeżdżałem obok giełdy w celu naprawienia się na pobliskim mechaniku w Las Venturas, nazywasz to pseudoakcją, gdzie sam wspominasz że nadużywasz F11 (mapy) na którym widać graczy z założoną kominiarką. Przechodząc do sedna sprawy, czyli do samej obławy. Tobelek przekazał jasną informację że nie jesteście na terenie giełdy, lecz na ulicy nieopodal jej,w ięc zgodnie z ustalonym planem, podczas wymiany i sygnał informatora - wjechaliśmy na teren zdarzenia. Byłeś przed terenem giełdy, po wysłaniu binda "Police Department it's over! Stop resisting get on the ground!!", anulowałeś wymianę i zacząłeś uciekać na giełdę na której zostałeś złapany i dalsze RP, miało zostać przeprowadzane poza terenem giełdy, lecz do tego czasu zdołałeś lognąć - łamiąc tym samym regulamin RP.

Dowód na to że dokonałeś się handlu: image.png.697d80a42fde3f3711586cf399bed21f.png

Oj Kanciano, jak już wysyłasz wiadomości konwersacji, to nie wyciągnięte z kontekstu, tylko od początku do końca.
image.png.562eed9be12997b21248da7df0834ecc.pngimage.png.78c0e01311129e2ae8e6336ef0f7dc8a.pngimage.png.87cc9e276b07a8823b73854b95f0e3a1.png


Z mojej strony to tyle, sytuacja przebiegała w sposób tak jak w/w.




Z poważaniem
Detective II William Adams.

Edytowane przez william_adams
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując całość przedstawionych przez was informacji stwierdzam co następuje:
- Regulaminowa kwestia miejsc zakazanych w tym giełdy zostanie zaktualizowana w regulaminie RP w najbliższym czasie aby wyeliminować błędną interpretację przez graczy.
- Z racji ogłaszania się o zakupie narkotyków inicjatorem akcji jest @tobeleka więc w tym wypadku regulamin RP nieobowiązywał gracza @kanciano246
- Skarga zostaje zaakceptowana a kara zostanie zdjęta.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...