Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM] <jakob> prośba o zdjęcie kary, ukarany przez <yukino administratora>  [BAN] jakob prośba o zdjęcie kary, ukarany przez yukino


.koko2137

Rekomendowane odpowiedzi

[ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM] <jakob> prośba o zdjęcie kary, ukarany przez <yukino administratora>
 [BAN] jakob prośba o zdjęcie kary, ukarany przez yukino

 

Nick na serwerze: 
UID: 14615
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM):BAN
Powód kary: rozsyłanie TWARZY
Nick członka administracji nadającego karę: yukino
Data nadania kary: 10.05.2024
Data zakończenia kary: 25.05.2024
Wyjaśnienie: była dość duża drama o to że rozsyłałem twarz gracza omar lecz dogadaliśmy się już na pv i omar mi przebaczył lecz zrobiłem coś w zamian i pokazałem mu swoją twarz i sprawa pomiędzy nami jest wyjaśniona i bardzo mi głupio że tego dokonałem i bardzo tego żałuję i mam nadzieje że kara zostanie zdjęta....
Coś od siebie: przepraszam za to zajście i obiecuje że to się więcej nie powtórzy pozdrawiam całą admn BARDZO żałuje swego dokonania i wyniosłem z tego BARDZO DUŻE WNIĄSKI i wiem że już tego nigdy prze nigdy nie zrobie dobranoc i miłego wieczorku........

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, .koko2137 napisał:

[ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM] <jakob> prośba o zdjęcie kary, ukarany przez <yukino administratora>
 [BAN] jakob prośba o zdjęcie kary, ukarany przez yukino

 

Nick na serwerze: 
UID: 14615
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM):BAN
Powód kary: rozsyłanie TWARZY
Nick członka administracji nadającego karę: yukino
Data nadania kary: 10.05.2024
Data zakończenia kary: 25.05.2024
Wyjaśnienie: była dość duża drama o to że rozsyłałem twarz gracza omar lecz dogadaliśmy się już na pv i omar mi przebaczył lecz zrobiłem coś w zamian i pokazałem mu swoją twarz i sprawa pomiędzy nami jest wyjaśniona i bardzo mi głupio że tego dokonałem i bardzo tego żałuję i mam nadzieje że kara zostanie zdjęta....
Coś od siebie: przepraszam za to zajście i obiecuje że to się więcej nie powtórzy pozdrawiam całą admn BARDZO żałuje swego dokonania i wyniosłem z tego BARDZO DUŻE WNIĄSKI i wiem że już tego nigdy prze nigdy nie zrobie dobranoc i miłego wieczorku........

Tak to prawda gracz Jakob pokazał się również i się dogadaliśmy na pv tak jak powiedział więc według mnie można zdjąć karę 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...