Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Maciej i gangster


p4ndzia

Rekomendowane odpowiedzi


Nick z serwera: p4ndzia
Nick osoby oskarżonej: gangster, Maciej 
Powód napisania skargi: oszukano i okradziono nie tylko ja tych 2 graczy pisze skargę 
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona> pomiędzy 11-12.50
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022> 12.11.2022
Opis sytuacji: zaczepili mnie ze pokażą gdzie jest plantacja marichuany i jak chodowac po czym wywieźli mnie na dm zabili i okradli z wszystkiego ukradli 20 k i wędke, normalnie bym miał to gdzieś ale jestem nowym graczem i dla mnie sporo ta wędka warta bo miałem na niej 10 000 kg. Widzę że nie tylko ja pisze na nich skargę. 
Dowody: niestety nie mam jak ale już widzę że ludzie na nich piszą skargi i w ten sam sposób okrada graczy. 
Coś od siebie: mam nadzieję że odzyskam wędke a oni dostaną bana czy coś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.11.2022 o 22:40, p4ndzia napisał:


Nick z serwera: p4ndzia
Nick osoby oskarżonej: gangster, Maciej 
Powód napisania skargi: oszukano i okradziono nie tylko ja tych 2 graczy pisze skargę 
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona> pomiędzy 11-12.50
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022> 12.11.2022
Opis sytuacji: zaczepili mnie ze pokażą gdzie jest plantacja marichuany i jak chodowac po czym wywieźli mnie na dm zabili i okradli z wszystkiego ukradli 20 k i wędke, normalnie bym miał to gdzieś ale jestem nowym graczem i dla mnie sporo ta wędka warta bo miałem na niej 10 000 kg. Widzę że nie tylko ja pisze na nich skargę. 
Dowody: niestety nie mam jak ale już widzę że ludzie na nich piszą skargi i w ten sam sposób okrada graczy. 
Coś od siebie: mam nadzieję że odzyskam wędke a oni dostaną bana czy coś. 

Witam niestety to są kłamstwa i oszczerstwa, poniewaz nie wywozilem cie nigdzie. Jezeli była niby taka sytuacja to poprosze voda. POZDRAWIAM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...