Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Support MinioN.


rathgar__

Rekomendowane odpowiedzi


 

Nick z serwera: Rathgar
Nick osoby oskarżonej: MinioN
Powód napisania skargi: Jak widać na nagraniu support coś mówi o kulturze a przerywa jak mówię + przeklina
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona>
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022> 18:57 około 13.05.2024
Opis sytuacji: No to tak, zaczęło się od tego, że podjechałem na komendę i przejeżdzał obok "PanMaruda" powiedziałem sobie na VC, że dzwonie po lawetę nagle SAPD wybiega z komisariatu i mówi, żebym odjechał "zamiast powiedzieć normalnie do darł się" (Mam z tego nagranie) a ja powiedziałem, że nie bo czekam na lawetę oni mi tam zagrozili, że odholują zaraz moje auto a tego bulleta se gdzieś zawiozą, hejkob kazał mi pojechać na drugą stronę ulicy to powiedziałem troche nie miło do SAPD " żeby do mnie nie szczekali" bo tak to wyglądało nagle zaczeli do mnie strzelać "Yukino i Slasher" rozwalili mi całe auto, aż wybuchło i wzięli mnie do więzienia "Za utrudnianie w pracy + obraza SAPD (Jeżeli ich uraziło, że powiedziałem "Szczekali" to sorka ale no kto normalny drze się zamiast powiedzieć jak normalny człowiek ( Dodam, że SAPD miało na komendzie spotkanie bo wiecie tam nowi rekrutanci ale jak ja im przeszkadzałem mimo, że oni byli w środku a ja byłem na zewnątrz i zadzwonilem tylko po lawete ) ----- Dobra przechodząc do rzeczy "MinioN" jedziemy sobie na więzienie i gdy gadałem to "MinioN" ciągle mi przerywał zaczął się ze mną kłócić i mówi, że nie mam kultury mimo, że on mi przerywa + przeklnął do mnie, że się wpierdalam w jego zdanie ciągle. 

Tak do dodania dostałem też powód muta za "BK w stronę administracji za powiedzenie "dobra zamknij się" 
A jeszcze jedna rzecz mam też nagranie z sytuacji z pod komendy i nawet tam nie było MinioNa bo był na służbie na komendzie XD
Dowody: 


Coś od siebie:  Co mnie jakiś Support będzie mnie kultury uczył jak on przeklina i przerywa co każde słowo praktycznie

Edytowane przez rathgar__
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...