Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[MUTE] lordg prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Armix


grygu998

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: lordg
UID: 21053
Typ kary: MUTE
Powód kary: Obraza frakcji SAPD
Nick członka administracji nadającego karę: @Armix
Data nadania kary: 14/05/24 około godziny 14:20
Data zakończenia kary: 15/05/24 około godziny 2:20
Wyjaśnienie: Zapytałem funkcjonariusza o zasady odgrywania RP na Doherty, finalnie doszło między nami do sporu i zaczęliśmy się przekrzykiwać. W wyniku okoliczności jakie nastały i obustronnego uniesienia tonu głosu, uniosłem się i w bardzo brzydki sposób kazałem odjechać funkcjonariuszowi aby nie przeganiał mi klientów na mechaniku.
Coś od siebie: Bardzo przepraszam za swoje słowa, nie jestem święty i nie powinienem przeklinać natomiast trzymać nerwy na wodzy. Obiecuję poprawę i przepraszam członka administracji który musiał tracić czas na oglądanie tego klipa i wysłuchiwanie w jaki sposób wyglądał przebieg rozmowy. Proszę o ostatnią szansę od owego Supportera ponieważ ww. kara bardzo przeszkadza mi w płynności rozgrywki oraz zaburza możliwość swobodnego zarobku co utrudni mi oddanie kredytu w wysokości 180.000 tysięcy do jutra 😞

Edytowane przez grygu998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...