Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[MUTE] Rathgar prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Armix


rathgar__

Rekomendowane odpowiedzi

 

             Pisz jeszcze raz bo chciałem coś jeszcze dopisać ale odrzuciłeś od razu

Nick na serwerze: Rathgar
UID: 20827
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM) MUTE
Powód kary: Obraza gracza
Nick członka administracji nadającego karę: @Armix
Data nadania kary: dziś
Data zakończenia kary: dziś
Wyjaśnienie: Nazwałem barego cj - Dobra kończąc to co chciałem dopisać - Czemu Bary27 nigdy mi nie napisał, żebym tak nie pisał? Moim zdaniem powiedzenie (Początkowy gracz w skrócie "cj") to nie jest obraźliwe w żadnym stopniu ale jeżeli go to już obraziło no to przepraszam i już tak pisać nie będę w takim razie ale sam kviatkovsky napisał, że to słowo nie jest obraźliwe ale nawet jakby uraziło to kogoś to powinienem warna dostać a nie muta.
Coś od siebie: Zobacz sobie nawet to ludzie nawet pisza tak do admy i dostal muta a potem unmuta dostał a administrator ostrzezeniee

 

Edytowane przez rathgar__
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z automatu odrzucam apelację z powodu nie zastosowania się do regulaminu wniosków apelacji, a dokładniej:

§6. Po odrzuceniu wniosku, masz obowiązek przeczekać 24 godziny przed napisaniem kolejnego

Edytowane przez Armix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...