Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] konicza prośba o zdjęcie kary, ukarany przez hejkob


konicza.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  konicza
UID:  21029
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM) BAN
Powód kary:  wykorzystywanie błędów gry
Nick członka administracji nadającego karę:  hejkob
Data nadania kary:  11.05.2024
Data zakończenia kary:  18.05.2024
Wyjaśnienie: 

Chciałbym złożyć apelację w sprawie mojego bana na OutMTA. Chciałbym omówić sytuację, która doprowadziła do mojego zbanowania oraz wyrazić swoje rozumienie i gotowość do przestrzegania zasad serwera w przyszłości.

W dniu, w którym zostałem zbanowany, miało miejsce niefortunne zdarzenie, które chciałbym dokładnie wyjaśnić. Podczas rozgrywki, wykonywałem manewr przesiadki z moim kolegą na pontonie . Niestety, w trakcie tej operacji, nasz ponton został trafiony przez strzały ze strony jednego z funkcjonariuszy. Warto zaznaczyć, że te strzały przypadkowo trafiły w naszą jednostkę pływającą, co doprowadziło do jej wysadzenia

W momencie, gdy doszło do tego incydentu, natychmiast  podniosłem kolege z BW . Mimo że nasz ponton uległ zniszczeniu w wyniku ostrzału, udało mi się uratować kolegę i siebie przed nieszczęściem. Jednakże, po tym zdarzeniu, zostałem nieoczekiwanie zbanowany.

Proszę o ponowne rozpatrzenie mojej sytuacji. Zapewniam, że w przyszłości będę bardziej ostrożny i będę starał się unikać podobnych sytuacji, które mogłyby naruszyć zasady serwera.

Coś od siebie: liczę na pozytwyne przyjęcie

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...