Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Rathgar apelacja o nick podczas statusu RP.


rathgar__

Rekomendowane odpowiedzi


 

-Nick: Rathgar
-UID: 20827
-Wiek RP: 31
-Wykształcenie: Mechanik pojazdów samochodowych
- Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Brunet, wysoki, bardzo dobrze zbudowany.
- Życiorys postaci (Minimum 5 zdania rozbudowane): Christopher był trudnym dzieckiem od najmłodszych lat. Już w szkole podstawowej sprawiał problemy nauczycielom i swoim rówieśnikom. Regularnie wdawał się w bójki, a kradzieże w sklepach stały się dla niego codziennością. Nie potrafił znaleźć swojego miejsca, a jego agresja narastała. W wieku szesnastu lat po raz pierwszy spróbował narkotyków, co szybko doprowadziło go do uzależnienia. Z czasem jego działalność przestępcza zaczęła się rozrastać. Zaczął napadać na sklepy i dołączył do grupy przestępczej zajmującej się handlem ludźmi. Niestety, jego działalność nie uszła uwadze policji. W wieku dwudziestu pięciu lat został aresztowany i skazany na sześć lat więzienia. Pobyt w więzieniu nie zmienił jego sposobu myślenia. Po wyjściu na wolność Christopher kontynuował swoją przestępczą działalność. Nadal handlował narkotykami i uczestniczył w napadach. Mimo licznych ostrzeżeń, nie potrafił zerwać z przeszłością. Jego życie stało się niekończącą się spiralą przemocy i przestępstw. Marek stracił kontakt z rodziną i przyjaciółmi, którzy nie chcieli mieć nic wspólnego z jego stylem życia. Każdy dzień był dla niego walką o przetrwanie w brutalnym świecie przestępczości. Marek, mimo swoich błędów, marzył o lepszym życiu, ale nie wiedział, jak to osiągnąć.
-Jaka jest twoja definicja RP: Jest to wcielanie się w różne postacie w grach multiplayer, kreaujemy historie swojej postaci oraz robimy sobie jakieś akcje RP np. napady, pościgi, porwania, wypadki i nie tylko.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Christopher Harvey

Edytowane przez rathgar__
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...