Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

id0l Apelacja o nowy nick rp


id.ol

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: id0l
-UID: 21034
-Wiek RP: 30
-Wykształcenie: Keith ukończył szkołę średnią, ale z powodu trudności w nauce zrezygnował z dalszej edukacji i zaczął pracować jako mechanik samochodowy.
- Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Keith to zręczny i pomysłowy mężczyzna, który świetnie radzi sobie w naprawianiu i modyfikowaniu samochodów. Ma silną pasję do motoryzacji i lubi eksperymentować z różnymi rodzajami pojazdów, by sprawić, żeby działały lepiej i wyglądały bardziej imponująco.
- Życiorys postaci (Minimum 5 zdania rozbudowane): Keith dorastał w trudnych warunkach w San Andreas. Jego rodzina miała ograniczone środki finansowe, co sprawiło, że Keith musiał szybko nauczyć się być samowystarczalnym. Już w młodym wieku zaczął interesować się mechaniką samochodową, często pomagając miejscowym mechanikom w ich warsztatach. Po ukończeniu szkoły średniej zdecydował się na karierę jako mechanik, co pozwoliło mu rozwijać swoje umiejętności i zyskać reputację jako ekspert w swojej dziedzinie. Mimo że Keith czasem wpada w kłopoty związane z podziemnymi wyścigami ulicznymi, to stara się trzymać z dala od przestępczej działalności, koncentrując się głównie na pracy i pasji do samochodów.

-Jaka jest twoja definicja RP:  dla mnie możliwość wcielenia się w fikcyjną postać i eksplorowanie świata gry poprzez jej perspektywę. To zabawa w kreowanie historii, rozwijanie postaci i interakcja z innymi graczami w sposób, który pozwala na głębsze zanurzenie się w fabułę i emocje. RP pozwala na swobodne wyrażanie kreatywności i fantazji, tworzenie unikalnych narracji oraz budowanie społeczności opartej na wspólnych doświadczeniach.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Keith Cozart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...