Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] Rathgar prośba o zdjęcie kary, ukarany przez hejkob


rathgar__

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Rathgar
UID: 20827
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM): BAN
Powód kary: Wykorzystywanie błędów serwera
Nick członka administracji nadającego karę: hejkob
Data nadania kary: 16.05.2024
Data zakończenia kary: 31.05.2024
Wyjaśnienie: No to tak miałem pościg na którym używałem tempomatu żeby jechać z mniejszą prędkością aby nie wywalić się gdzieś, dachować bądź zostać staranowanym full peta przez policję. No i wjechałem na jakieś pole chyba czy tam faremke malutką i mnie zastrzelili, nagle policjant mnie podnosi i zakuwa po czym odkuwa bo hejkob się tepnął i nadał mi bana za wykorzystywanie błędów dodam, że byłem całkowicie nieświadomy co robiłem, ponieważ nawet nie wiedziałem, że tak to działa dowiedziałem się po dostaniu bana dopiero bo mój kolega się zapytał hejkoba i nawet nie otrzymałem żadnego ostrzeżenia żebym tak nie robił, nie dostałem ostrzeżenia żebym tak nie robił ale jakbym dostał to zapewne na 100% bym przestał chciałbym przeprosić, że wykorzystałem błąd serwera, ale nie byłem świadomy co robię
Coś od siebie: Przepraszam bardzo za zaistniałą sytuację no ale poprostu nie wiedziałem, mam teraz nauczkę na przyszłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...