Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Guardiana Tytuzx


koko25215

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: bobiperu

Nick osoby oskarżonej: Tytuzx

Powód napisania skargi: Kłamstwa nie sprawiedliwy ban.

Godzina zdarzenia: 16:00

Dokładna data zdarzenia: 16.05.2024

Opis sytuacji: A więc tak miałem pościg goniło mnie sapd miałem rozwalony silnik w sultanie elektrycznym, więc musiałem być zmuszony, żeby włączyć sobie tempomat, żeby lepiej mi się jechało i żeby silnik mi nie gasł i później okazało się, że dostałem bana za wykorzystywanie błędów serwera nie wiedziałem kompletnie o co chodzi po napisaniu do Tytuza na discord zostałem zablokowany napisałem apelacje, ale Tytuz wyjaśnił, że chodzi o inną sytuację, ale Tytuz zarzuca mi, że jest to świadome wykorzystywanie błędów serwera ja mogę się założyć, że większość serwera o tym nie wie, a mój argument na to, że nie było świadome to jechałem na tempomacie, bo miałem rozwalony silnik w sułtanie elektrycznym i nawet nie wiedziałem, że jak się jeździ na tempomacie jesteś niedostaranowania moim zdaniem dziwne, bo niby, że utrudniałem złapanie i za to ban 15 dni ja za lognięcie mogę dostać prawo jazdy na 5 dni, więc moim zdaniem, to jest przesada i odpowiadają na słowa Tytuza „nie był to pierwszy raz” owszem tak niepierwszy raz, ale czy kiedyś dostałem jakieś ostrzenie, żebym tak nie robił? Byłem całkowicie nieświadomy co robię, ponieważ nie wiedziałem, że to tak działa, ponieważ chyba każdy jak ma rozwalony silnik w elektrycznym pojeździe, to sobie jedzie na tempomacie, żeby sobie ułatwić jechanie i żeby silnik nie gaśli się i proszę Tytuz nie pisać „Z powodu tego, że było to świadome wykorzystywanie błędu serwera oraz jednocześnie utrudnianie pracy frakcji porządkowej apelację na ten moment odrzucam.”, ponieważ to nie było celowe, dlaczego nie otrzymałem ostrzenia, że to komuś przeszkadza mogę się założyć, że większość tego serwera o tym nie wie.

Dowody:image.png.70af9693568d9367ca3786cd0da695d2.png

Coś od siebie: Licze na ukaranie

Edytowane przez koko25215
  • Lubię to 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...