Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na DedeKopcikufek


grygu998

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżającego: lordg
Nick oskarżonego: DedeKopcikufek
Powód skargi: Łamanie regulaminu, kradzież.
Data i godzina zdarzenia: 19.05.2024 około godziny 01:30
Opis całej sytuacji: Od około godziny myślę lekko 24:00 cały czas stałem ze statusem AFK pod swoim budynkiem mieszkalnym, tak jak zaprezentowałem to na pierwszym screenie. Byłem na serwerze natomiast moja postać miała status AFK bo byłem dobrą godzinę lekko na "ALT-TAB". W pewnym momencie podczas oglądania filmiku na "YT" usłyszałem dźwięk BW mojej postaci, pomyślałem że pewnie ktoś we mnie wjechał i potrącił więc wszedłem do gry zbadać sytuacje. Gdy wszedłem do gry po lekko godzinnej przerwie zobaczyłem że wcale nie jestem pod domkiem tylko na strefie DM, zastosowałem manipulacje i zagroziłem owemu panu skargą słowami "kolego masz dwie minuty na oddanie glocka i kominiarki" argumentując to tym że nagrałem moment w którym celowo wrzucał mnie na swój pojazd podczas AFK aby wywieźć i pozbawić itemów. Los tak chciał ze gracz łyknął przynętę i napisał na chacie ze spoko odda mi to bo i tak to jest warte 20.000$, przeprosił i zaproponował podwózkę. Stwierdziłem ze idę spać więc odmówiłem podwózki, odebrałem glocka i kominiarkę i wyszedłem z gry. Podczas dzisiejszej rozgrywki, chciałem skorzystać z apteczki a następnie z głośnika, okazało się że nic z tych rzeczy nie posiadam w swoim ekwipunku. Dokładnie gracz buchnął mi jeszcze głośnik JBL warty około 50.000$ oraz dwie apteczki z pięcioma użyciami i dwa karnistry. Niestety gracz wykorzystał to że podczas przyłapania go na gorącym uczynku zauważyłem tylko i wyłącznie stratę broni i pozbawił mnie reszty itemów w sposób nie odpowiedni, ponadto nie posiadałem statusu RP ale nawet jeśli bym go posiadał nie było to żadne RP bo nic z jego strony nie zostało odegrane natomiast dziwnym trafem udało mu się z San Fierro przewieźć mnie do LS podczas afka, tak by pozbawić cennych rzeczy. 
Coś od siebie: Proszę o zwrot moich itemów, ukaranie gracza oraz zachęcenie do przesłania rekompensaty w postaci gotówki ponieważ brak apteczek bardzo zabużył dziś płynność mojej rozgrywkii i wielokrotnie z tego tytułu pojawiał się problem. 
Dowód:  https://imgur.com/a/KILY759 Jak dobrze zatrzymacie filmik, to widać przejście z SF do LS i moment w którym gracz we mnie wjechał. Ponadto posiadam dwa screeny, jeden z miejscem w którym stałem a drugi z nickiem osoby oskarzonej który pomógł ustalić mi obecny akurat na duty administrator. 
Dowód na poinformowanie gracza o skardze: Niestety gracz nie posiada konta na forum, ponadto nie ma go w grze nie jestem w stanie poinformować go o tym że taka skarga ma miejsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)
9 godzin temu, fenix04. napisał:

Nawet jeśli gracz sam ci wskoczył na auto to nie masz prawa go wywozić na strefę DM by go tam zabić i przeszukać.

Nie wskoczyłem mu, jeszcze powinien dostać punkty albo bana za próbe oszustwa. Widać dosłownie przez sekundę na nagraniu ze jestem na SF w momencie kiedy on we mnie wjezdza a nagle pojawiam się na strefie DM odstrzelony. Jak dla mnie to zwykły troll i jeszcze próbuje zmanipulować administratora.

EDIT: Pozatym sprawdźcie sobie logi jeżeli macie taką możliwość że zanim wszedłem do gry po usłyszeniu że mam BW to miałem z dobre półtorej godziny status AFK i "ALT-TABA" 

Edytowane przez grygu998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...