Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM] <aqua_zdroj> prośba o zdjęcie kary, ukarany przez <Kviatkovsky>


kacperek56

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: aqua_zdroj

UID: 11333
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM)
Powód kary: Szkodnik + wykorzystywanie błędów serwera 
Nick członka administracji nadającego karę: @kviatkovsky
Data nadania kary: 2023-07-27 13.40.32
Data zakończenia kary: 2026-04-21 13.40.32
Wyjaśnienie: byłem z kolegą na serwerze  a chciałem mu sprzedać samochód, więc wystawiłem auto na giełdzie. Kolega siedział w bagażniku, bo tak chcieliśmy to zrobić, żeby zobaczyć, co się stanie. Gdy kupił auto będąc w bagażniku, okazało się, że może sterować samochodem z tej pozycji. Postanowiliśmy przez 10 minut pojeździć tak dla zabawy i pośmiać się z tego, jak wygląda prowadzenie auta z bagażnika. Potem planowaliśmy zgłosić ten błąd gry na forum serwera, żeby twórcy mogli go naprawić. Niestety, nasza zabawa nie trwała długo, bo pojechaliśmy do mechanika, a potem do tunera w LV, żeby sprawdzić, czy da się w ten sposób modyfikować auto. Na nieszczęście, nie udało się, bo system gry chyba wykrył coś podejrzanego w naszej aktywności. Zanim zdążyliśmy dotrzeć do tunera, dostaliśmy bany na serwerze. Było to zaskakujące, bo nie mieliśmy złych intencji. Chcieliśmy tylko przetestować i zgłosić ten dziwny błąd, ale nasze plany nie wypaliły. Ban przyszedł niespodziewanie i oboje byliśmy rozczarowani, że nie mogliśmy dokończyć naszego eksperymentu ani poinformować administracji o problemie. Po otrzymaniu bana próbowaliśmy skontaktować się z administracją serwera przez forum i Discord, tłumacząc, że nasza akcja była tylko próbą zgłoszenia błędu, a nie próbą nadużycia mechanik gry. Mieliśmy nadzieję, że ktoś z administracji zrozumie naszą sytuację i rozważy cofnięcie bana, ale nie było to takie proste. Spędziliśmy sporo czasu na napisaniu wyjaśnienia, opisując szczegółowo cały przebieg wydarzeń, od momentu kupna auta, przez jazdę w bagażniku, aż po moment dostania bana. Staraliśmy się jasno przedstawić nasze intencje i przekonać administrację, że nasze działanie nie miało na celu łamania zasad gry, lecz było próbą zwrócenia uwagi na istniejący problem w mechanice gry.

Coś od siebie: Droga Administracjo, Chciałbym serdecznie przeprosić za incydent, który miał miejsce ponad 10 miesięcy temu. Razem z kolegą testowaliśmy pewien błąd gry, co niestety doprowadziło do nałożenia na nas banów. Nasze intencje nie były złe, chcieliśmy jedynie zgłosić wykryty problem, jednak zdajemy sobie sprawę, że nasza metoda była niewłaściwa. Bardzo przepraszamy za czas, jaki musieliście poświęcić na analizowanie i rozwiązywanie tej sytuacji. Wiemy, że zarządzanie serwerem jest czasochłonne, a takie incydenty tylko dodają Wam pracy. Z całego serca przepraszamy, że wykorzystaliśmy błąd w grze i sprawiliśmy Wam dodatkowe kłopoty. Obiecujemy, że w przyszłości nie będziemy już wykorzystywać żadnych błędów gry. Jeśli napotkamy jakiś problem techniczny, od razu zgłosimy go do administracji, zamiast testować go na własną rękę. Bardzo doceniamy pracę, jaką wkładacie w utrzymanie serwera i chcemy być częścią tej wspaniałej społeczności. Chcielibyśmy bardzo wrócić na Wasz serwer, ponieważ uważamy go za najlepszy. Nasza nieobecność trwa już ponad 10 miesięcy, co było dla nas długim okresem refleksji. Zrozumieliśmy nasze błędy i jesteśmy gotowi do przestrzegania wszystkich zasad, aby takie sytuacje nigdy więcej się nie powtórzyły. Jeszcze raz przepraszamy za nasze zachowanie i prosimy o drugą szansę. Serwer, który prowadzicie, jest dla nas miejscem wielu wspaniałych wspomnień i chcielibyśmy móc znów cieszyć się grą w Waszej społeczności. Dziękujemy za rozważenie naszej prośby i mamy nadzieję na pozytywne rozpatrzenie naszego apelu. Z poważaniem, [kacperek56] i [kuba812]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...