Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Odwołanie się do Black Listy


_dolhaczeqq

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: DolHaczeq
UID: 5079
Nick z Discorda: _dolhaczeqq
Powód Kary: Negatywne reprezentowanie frakcji poprzez nagminny brak kultury na serwerze 
Data otrzymania kary: 12.05.2024r.
Dlaczego mamy ją zdjąć?: ponieważ w tamtym czasie serwer mi się znudził i odwalało mi już.
Opis sytuacji: gdy nastąpiło częściowe znudzenie serwerem i wypalenie zawodowe hamulce puściły i był totalny brak kultury na serwerze oraz brak aktywności na duty a jak już wchodziłem na służbę to tak jak wspominałem totalny brak pohamowania się już trochę czasu minęło od tamtego momentu i zrozumiałem mój błąd i chciał bym go naprawić i pokazać się w lepszym wizerunku 


Coś od siebie: uważam ze kara była słuszna lecz chcę zrobić krok w przód i zacząć od nowa

Edytowane przez _dolhaczeqq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj graczu. Niestety, ale dział, w którym napisałeś apelację nie jest odpowiednim do tego działem. Do tego typu apelacji służy dział z apelacjami od BL frakcji, bądź  dział apelacji od BL KSF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • zac0l zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...