Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM] <aqua_zdroj> prośba o zdjęcie kary, ukarany przez <Kviatkovsky>


kacperek56

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: aqua_zdroj

UID: 11333
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM)
Powód kary: Szkodnik + wykorzystywanie błędów serwera 
Nick członka administracji nadającego karę: @kviatkovsky
Data nadania kary: 2023-07-27 13.40.32
Data zakończenia kary: 2026-04-21 13.40.32
Wyjaśnienie

Droga Administracjo OUT RPG,

Piszę tę apelację w imieniu własnym oraz mojego kolegi, aby wyjaśnić sytuację, która doprowadziła do nałożenia na nas banów na 999 dni. Rozumiemy, że nasze działania mogły być postrzegane jako nieodpowiednie i zakłócające rozgrywkę na serwerze. Chcielibyśmy jednak przedstawić pełny kontekst zdarzeń oraz wyrazić nasze szczere przeprosiny.

Nasza przygoda rozpoczęła się od wspólnej gry na serwerze. Byliśmy na nim razem, ciesząc się rozgrywką. Pewnego dnia postanowiliśmy zabrać nasze pojazdy z bazy i pojechać na mechanika w Docherty. Po naprawie aut postanowiliśmy sprawdzić ceny kryptowalut, a następnie udaliśmy się na giełdę, aby obejrzeć dostępne samochody i motocykle.

Podczas wizyty na giełdzie zauważyliśmy interesujące pojazdy i z ciekawości zaczęliśmy sprawdzać ich ceny, które wahały się od 250k do 1kk. Byłem szczególnie zainteresowany modelem Buffalo, więc skontaktowałem się z właścicielem, pytając, czy mogę się nim przejechać. Właściciel zgodził się, a jazda próbna była bardzo udana. Po powrocie na giełdę postanowiłem kupić to auto.

Niestety, w trakcie naszych działań doszło do nieporozumienia. Kiedy wystawiłem samochód, mój kolega wsiadł do bagażnika i kupił auto. Odkryliśmy, że może on sterować samochodem z bagażnika. Zaintrygowani tym błędem gry, postanowiliśmy sprawdzić, jak to działa, i sami kupiliśmy po jednym Buffalo.

Nasz eksperyment polegał na tym, że pojechaliśmy na mechanika w Docherty, aby zobaczyć reakcje innych graczy. mam nadzieje ze to nadal czytasz jak tak to napisz coś pod apelkom. Niestety, zauważył nas jeden z graczy, Noobcio, który prawdopodobnie zgłosił nasz nietypowy sposób korzystania z pojazdów. Chcieliśmy jedynie przez kilka minut "potrolować" innych graczy, a następnie zgłosić błąd gry do administracji.

Kolejnym krokiem miała być wizyta u tunera w Las Venturas, aby sprawdzić możliwość tuningowania aut w ten sposób. Jednak zanim udało nam się zrealizować ten plan, dostaliśmy bany na 999 dni. Byliśmy zaskoczeni i bardzo zasmuceni, ponieważ nasza intencja nie była złośliwa. Chcieliśmy jedynie zgłosić znaleziony błąd, a nie wykorzystywać go do niszczenia gry innym.

Po otrzymaniu banów złożyliśmy apelację, jednak niestety nie przyniosła ona oczekiwanego rezultatu. Minęło już 10 miesięcy od nałożenia banów, a my nadal bardzo żałujemy tego, co się stało. Rozumiemy, że nasze działania były nieodpowiednie i że powinniśmy byli zgłosić błąd gry od razu, zamiast próbować go testować na własną rękę.

Chcemy serdecznie przeprosić całą administrację oraz społeczność serwera za nasze nieodpowiednie zachowanie. Nasze działanie nie miało na celu szkodzenia komukolwiek, a jedynie zwrócenie uwagi na problem techniczny. Niestety, nasz sposób był niewłaściwy i nieprzemyślany.

Bardzo prosimy o rozważenie naszej apelacji i anulować bany. OUT RPG jest dla nas najlepszym serwerem, na którym spędziliśmy wiele godzin zabawy i chcielibyśmy móc wrócić do tej wspaniałej społeczności. Obiecujemy, że w przyszłości będziemy zgłaszać wszelkie błędy gry bezpośrednio do administracji, zamiast testować je na własną rękę.

Jeszcze raz przepraszamy za nasze zachowanie i dziękujemy za poświęcenie czasu na przeczytanie naszej apelacji. Mamy nadzieję, że nasza prośba zostanie pozytywnie rozpatrzona i będziemy mogli wrócić do gry.

Z poważaniem,

[kacperek56] i [kuba812]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...