Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Pochwała na Moderatora stasiuu


kinghereee

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: KING

Nick osoby pochwalonej: stasiuu

Powód napisania pochwały: Bardzo aktywnie działa i pomaga graczom, nie ważne która jest godzina często nawet w takich godzinach jak teraz jest aktywny i szybko wykonuje raporty mimo że dnia następnego też zapewne musi rano wstać by wykonywać swoje realne obowiązki, można na niego liczyć nie tylko pisząc raport, stasiuu bardzo często odpowiada na pytania kierowane do niego na pm.

Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona>1 po 23

Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022> 13.11.2022r.

Opis sytuacji: Sytuacji było bardzo dużo, ale dla przykładu opiszę tą najświeższą. Kończyłem służbę we frakcji aż nagle gdy wchodziłem do interioru wpadłem pod mapę, napisałem raport i myślę "kurde o tej porze pewnie nikogo nie ma żeby pomógł" aż patrzę że stasiuu przyjął zgłoszenie i w chwilę moment wyciągnął mnie z tarapatów bym mógł na spokojnie sprawdzić godziny i zakończyć grę na dziś.

Dowody: Nie posiadam, aczkolwiek dowody widać na własne oczy, wystarczy spojrzeć na czas jaki stasiuu poświęca na służbę. 

Coś od siebie: Pierwszy raz na tym serwerze poczułem potrzebe kogoś naprawdę pochwalić w formie oficjalnej, stasiuu odwala kawał dobrej roboty i moim zdaniem zasługuje na co najmniej plusa, jak nie jakiś awans i butelkę dobrej whiskey. Oby więcej takich Stanisławów w administacji moi drodzy 😄

Pozdrawiam 😊🤚

Edytowane przez KINGGGG
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kinghereee zmienił(a) tytuł na Pochwała na Moderatora stasiuu
  • 3 tygodnie później...
  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...