Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Administratora hejkob


rathgar__

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Rathgar
Nick osoby oskarżonej: hejkob
Powód napisania skargi: dostałem bana za tempomat podczas pościgu, używałem go tylko przez minute i nawet nie wiedziałem, że nie można a kara moim zdaniem jest zbyt długa.
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona> 18:02
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022> 16.05.2024
Opis sytuacji: No tak tak miałem pościg i używałem tempomatu przez około minute (podeśle nagranie nawet), na nagraniu widać że korzystałem z tego nie długo i nawet nie wiedziałem, że nie można ( Moim zdaniem kara 15dni to przesada trochę ) niektore osoby robią gorsze rzeczy a dostawają po 7-8dni
Dowody: 

 


Coś od siebie: Proszę o skrócenie bana chociaż na 1 dzień już bo czekam prawie 2tyg

Jakbym miał nagranie ze słuchem to byłoby słychać jak gadam z kolegą że jade na tempomacie żeby wszystkie radiolki zaciągnać żeby za mną jechały ale niestety nie mam

 

Napisałem z 8 apelacji ale każda odrzucona meh

Edytowane przez rathgar__
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kara została nałożona poprawnie. To co zrobiłeś było wykorzystywaniem błędu serwerowego. Nie ma znaczenia to czy wiedziałeś czy nie w dalszym ciągu jest to wykorzystywanie błędu serwerowego.
Administrator postąpił właściwie nadając karę a przyjęcie apelacji nie jest jego obowiązkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...