Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Odlezynator apelacja o nick podczas statusu RP


azirbozy

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: Odlezynator
-UID: 9186
-Wiek RP: 32
-Wykształcenie: Wyższe, ukończona szkoła policyjna.
- Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Harold jest osobą temperamentną i zdyscyplinowaną, gdzie cechy te najbardziej uwidoczniły się w trakcie szkoły policyjnej. Poza służbą jednak jest dosyć towarzyską i wyrozumiałą osobą. Harold jest dobrze zbudowanym białym mężczyzną średniego wzrostu, a jego twarz pokrywają krótkie jasne włosy i średniej długości zarost. 
- Życiorys postaci (Minimum 5 zdania rozbudowane): 
Harold urodził się w stanie Oregon, gdzie wychowywał się w wojskowej rodzinie - jego ojciec i dziadek służyli w wojsku, a Harold od najmłodszych lat słuchał opowieści z wojny z Wietnamu, które zafascynowały go wojskiem. Jego dalsza rodzina służyła także w departamentach Policji i Szeryfa przez co do jego grona zainteresowań dołączyły służby. W szkole średniej wahał się między wyborem służb a wojska, jednak końcowo wybrał to pierwsze i wstąpił do szkoły policyjnej. Jego młodość upłynęła rozwijając swoje trzy zainteresowania - żeglugę, wojsko i służby, które nabył od swojej rodziny. Po skończeniu szkoły policyjnej zdecydował się wyprowadzić ze swojego rodzinnego miasta do San Andreas, gdzie osiadł w pustynnym klimacie Bone County, a niedługo po tym zaczął szukać swojego powołania w lokalnym departamencie Policji.
-Jaka jest twoja definicja RP: Realistyczne odgrywanie poczynań swojej postaci bazując na jej backgroundzie. Roleplay jest dopisywaniem historii wielu różnorodnym postaciom i miejscom, w których dzieją się wszelkie akcje.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Harold Rogers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • blancii zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...