Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

wdowiaak apelacja o nick podczas statusu RP


wdowiaak

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: wdowiaak
UID: 18116
-Wiek RP: 23
-Wykształcenie: Wyższe
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Taymor Travon McIntyre ma 23 lata. Urodził się na wybrzeżach Los Santos. Studiuje Inżynierię.
-Życiorys postaci (Minimum 5 zdania rozbudowane): Taymor był wychowywany z ojcem po rozstaniu rodziców. Razem z ojcem wylecieli do Las Venturas, gdzie się wychowywał. W wieku 6 lat poleciał z powrotem do Los Santos, gdzie jego ojciec popełnił okropną zbrodnię, zabijając matkę na oczach dzieci. Tuż potem ojciec trafił do więzienia, przez co Taymor i jego młodszy brat z którym został musieli wychowywać się z babcią i dziadkiem w San Fierro. Lecz dziadek i babcia nie mieli jak utrzymać dwójki dzieci, dlatego oddali jedno z nich do rodziny zastępczej niestety przytrafiło się to Taymorowi. W wieku 18 lat poleciał do Las Venturas, żeby studiować inżynierię. Po trzech i pół roku Taymor ukończył studia i dwa dni po ukończeniu studiów usłyszał o bohaterskim czynie swojego brata, który uratował dziadka przed bardzo bliską śmiercią. Od razu po tym Taymor poleciał do Los Santos, żeby zobaczyć stan dziadka i jednocześnie spotkać się z bratem po wielu latach.
-Jaka jest twoja definicja RP: Odgrywanie sytuacji z prawdziwego zycia w grach. Gracze wymyslaja nazwy swoich postaci i odgrywaja swoje role
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Taymor Travon McIntyre

Edytowane przez wdowiaak
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wdowiaak zmienił(a) tytuł na wdowiaak apelacja o nick podczas statusu RP
  • blancii zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...