Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[ MUTE ] keef prośba o zdjęcie kary, ukarany przez armix


keef_mtaaa

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick na serwerze: keef 
UID: 21504
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM)
Powód kary: obraza serwer
Nick członka administracji nadającego karę: Armix
Data nadania kary: 26.05.2024
Data zakończenia kary: 25.07.2024
Wyjaśnienie: poprosiłem pana moderatora o tpm do mnie z powodu pisania wacik przez osoby które mnie nie lubią na tweet i nie tylko ponieważ wiedza ze nie lubię jak się tak do mnie mówi poinformowałem pana administratora który nic z tym nie mógł zrobić niestety, więc się zdenerwowałem ponieważ sytuacja sie powtarzała dzień w dzień przez 3 tygodnie i powiedziałem słowa które nie powinny w ogóle wyjść z mojej buzi za co bardzo przepraszam słowa zostały powiedziane pod wpływem emocji które wywierali gracze, kocham ten serwer i nie chce siedzieć na mut 
Coś od siebie: bardzo przepraszam z całego serduszka serwer OUTMTA! jak i pana właściciela i pana administratora za powiedziane słowa nigdy na trzeźwo bym tak nie powiedział bo bardzo szanuje i kocham ten serwer bardzo proszę o danie mi ostatniej szansy  i odmutowanie mnie, obiecuje ze taka sytuacja już się nie powtórzy i jak dojdzie do sytuacji w której gracze będą mnie prowokować będę to clip i wysyłał do szanownej administracji liczę na pozytywne rozpatrzenie prośby i naprawdę mega przepraszam życzę miłego dnia/wieczoru 

Edytowane przez keef_mtaaa
dodanie informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Graczu, proszę poprawić wzór o wybranie kary w twoim przypadku to jest wyciszenie na serwerze „MUTE”, proszę poprawić powód kary „mute” to nie jest powód do nadania kary powodem jest np. BK lub CBK, proszę o podanie administratora który nadal ci karę oraz poprawnej daty nadania i zakończenia kary. Jak nie wierz kto ci nadal kare oraz nie masz pojęcia od kiedy do kiedy trwa kara, kliknij będąc na serwerze F5 potem kliknij w zakładkę kary i tam będziesz miał wszystkie informacje o karze. Proszę o poprawienie  apelacji jeśli chcesz żeby apelacja była rozpatrzona.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, spiochu napisał:

Drogi Graczu, proszę poprawić wzór o wybranie kary w twoim przypadku to jest wyciszenie na serwerze „MUTE”, proszę poprawić powód kary „mute” to nie jest powód do nadania kary powodem jest np. BK lub CBK, proszę o podanie administratora który nadal ci karę oraz poprawnej daty nadania i zakończenia kary. Jak nie wierz kto ci nadal kare oraz nie masz pojęcia od kiedy do kiedy trwa kara, kliknij będąc na serwerze F5 potem kliknij w zakładkę kary i tam będziesz miał wszystkie informacje o karze. Proszę o poprawienie  apelacji jeśli chcesz żeby apelacja była rozpatrzona.

dziękuje bardzo za podpowiedź miłego dnia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...