Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

kusumi apelacja o nick podczas statusu RP


kusumi

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: kusumi
-UID:  22013
-Wiek RP:  32
-Wykształcenie: wyższe 
- Opisz swoją postać:  Yuki jest średniego wzrostu, szczupłym mężczyzną o inteligentnym wyrazie twarzy.  Jego oczy błyszczą ciekawością i determinacją, odzwierciedlając jego pasję do nauki i wynalazków. Yuki jest człowiekiem o niezwykle analitycznym umyśle. Jego zdolność do rozwiązywania problemów oraz głębokie zrozumienie chemii i fizyki sprawiają, że jest jednym z najbardziej utalentowanych naukowców swoich czasów.
- Życiorys postaci:  Urodził się w rodzinie naukowców, gdzie od najmłodszych lat miał kontakt z laboratoriami i badaniami. Jego ojciec był renomowanym chemikiem, który zaszczepił w nim miłość do nauki i eksperymentów. Po ukończeniu studiów na prestiżowej uczelni, rozpoczął pracę nad projektami związanymi z chemią wojskową.
Podczas swoich badań odkrył sposób na stworzenie niezwykle potężnej broni chemicznej, która mogła zmienić bieg każdej wojny. Choć jego wynalazek był rewolucyjny, szybko zdał sobie sprawę z potencjalnych katastrofalnych konsekwencji jego użycia. Wiedząc, że jego praca może być wykorzystana do niewyobrażalnego zniszczenia, zdecydował się ukryć swoje odkrycia.
Gdy jego przełożeni w rządzie dowiedzieli się o jego wynalazku, zaczęli wywierać na niego presję, aby przekazał im wszystkie informacje. Obawiając się, że jego praca zostanie wykorzystana w nieetyczny sposób, zdecydował się na dramatyczny krok - ucieczkę z kraju. Z pomocą kilku zaufanych przyjaciół udało mu się sfingować własną śmierć i w tajemnicy opuścić rodzinny kraj.
Jego podróż doprowadziła go do stanu San Andreas, miejsca pełnego kontrastów, gdzie mógł zacząć od nowa. Kontynuował swoje badania, ale tym razem skupił się na tworzeniu technologii i substancji, które mogłyby pomóc ludzkości, zamiast ją niszczyć. W San Andreas znalazł spokój i możliwość kontynuowania swojej pracy bez obaw o manipulacje ze strony rządu. Jego nowe życie jako profesor i wynalazca przyniosło mu satysfakcję i poczucie celu. Dzięki swoim umiejętnościom i wiedzy zdobył szacunek i uznanie w lokalnej społeczności naukowej.

-Jaka jest twoja definicja RP:  Roleplay jest odgrywaniem postaci w grze komputerowej. Wymaga to sporej kreatywności, która zresztą posiadam. 
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Yuki Joestar

Edytowane przez kusumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • blancii zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...