Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BLOKADA DM] Szafirek prośba o zdjęcie kary, ukarany przez <nick administratora>


sapphire69k

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Szafirek
UID: 18983
Typ kary: BLOKADA DM
Powód kary: Złamanie regulaminu DM.
Nick członka administracji nadającego karę: zac0l
Data nadania kary: 09.06 . 12 : 50 
Data zakończenia kary: 5 DNI 
Wyjaśnienie: Omar z Monstero zaprosili mnie na skate park, więc przyszedłem  Zastrzeliłem ze snajperki zac0la i Omara i pech tak chciał, że drugi raz strzeliłem do omara, bo z takiej odległości nie mogłem dobrze ocenić, czy jeszcze jest ktoś drugi w takim samym skinie przez co złamałem regulamin dm.

§2.6 Zakazuje się wbijania BW po BW oraz strzelania po wstaniu z BW (cooldown 60 sekund). 

Tylko nie wiem dlaczego, drugi raz on umarł. ( bo po strzale upadł  drugi raz )  


Coś od siebie: Pierwszy raz taką sytuację miałem, nie zależy mi na nabijaniu punktów po BW bo i tak mam bardzo dużo na minusie.  Nie widziałem Cię Zacol. Niestety mam słaby komputer... No i nabijanie punktów naprawione jest przecież, więc punktów nie nalicza.

Do wszystkiego dołączam wideo, na którym między innymi widać odległość i słabą jakość.  + radość dwóch młodych panów.

Liczę na ub, bo chciałbym wrócić na strefę DM, bo jako jedyny tam praktycznie codziennie jestem :3 Oraz już taka sytuacja z BW się nie powtórzy.

 

 

Edytowane przez sapphire69k
edit
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...