Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] Pyrokar prośba o zdjęcie kary, ukarany przez TytuZx


pawelek_123d

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Pyrokar
UID: 9139
Typ kary: BAN
Powód kary: Skrajnie toksyczne zachowanie/ Ośmieszanie i niszczenie reputacji frakcji.
Nick członka administracji nadającego karę: TytuZx
Data nadania kary: 11.06.2024
Data zakończenia kary: 07.03.2027 
Wyjaśnienie: A więc tak jestem bratem (shixyz) znany jako na serwerze maszwylew i po prostu on przestał grać w mta i zacząłem na moim starym koncie grać na jego komputerze, ponieważ nie posiadam własnego i nie grałem po przerwie, która trwała rok wgl nie wbijałem prawie grać, no i powróciłem na serwer 5 czerwca i zacząłem grać po prostu mój brat przestał grać, ponieważ groził mu ban, a on wolał lepiej odejść z serwera i nie robić nikomu problemów ani nie przeszkadzać, więc sobie grałem spokojnie wbiłem prawie 100h nie miałem ani żadnej kary serwerowej i normalnie się zachowywałem jak normalny gracz nie wiem, gdzie byłem toksyczny nikogo nigdy nie obraziłem ani nie zachowywałem się w taki sposób do żadnej osoby na serwerze i jak ośmieszyłem frakcje i niszczyłem jej reputację.
Coś od siebie: Chciałbym jeszcze pograć, bo mam teraz okazje, a nie dostać bana za taki powód i ja szczerze no nie wiem, gdzie ośmieszyłem jakąś frakcję albo niszczyłem jej reputacje.
ID discord (w przypadku apelacji od bana na discordzie OutMTA):

Edytowane przez pyrokar_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałeś karę z racji tego że na tym samym komputerze "twój brat" dostał bana. Jak twierdzisz jesteś bratem gracza zwanego jako (maszwylew/shixyz) niestety z racji jego zachowania został on zbanowany permanentnie więc i ty nie będziesz mógł grać na tym samym komputerze ponieważ ban jest sprzętowy. Obydwa konta które były używane na tym sprzęcie otrzymały bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...