Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] shixyz prośba o zdjęcie kary, ukarany przez TytuZx


shi_1243_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: shixyz
UID: 8709
Typ kary: BAN
Powód kary: Skrajnie toksyczne zachowanie/ Ośmieszanie i niszczenie reputacji frakcji.
Nick członka administracji nadającego karę: TytuZx
Data nadania kary: 11.06.2024
Data zakończenia kary: 07.03.2027 
Wyjaśnienie: Właściwie nie wiem o się stało odszedłem z serwera pare dni temu napisalem odejscie z frakcji nawet powod jest jasno napisany ze przerwa od mta i wbijałem tylko posiadłości opłacać nie gram juz poniewaz frakcja sapd miala do mnie jakis problem wiec ja po prostu juz nie gralem na serwerze dalem bratu kompa zeby pogral na starym koncie jego na oucie i tyle myslalem ze juz jest sprawa zakonczona ale no chyba jednak nie a moj brat to wgl nie robil nic zlego na serwerze 0 kar serwerowych.
Coś od siebie: No nie wiem co powiedziec myslalem ze sprawa jest wyjasniona i zapomniana ja przestalem grac a tu jednak nie.
ID discord (w przypadku apelacji od bana na discordzie OutMTA):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze wiesz otrzymałeś jakiś czas temu ostrzeżenie że jeśli nie zmienisz swojego zachowania zostaniesz ukarany taką karą. Przez krótką chwilę poprawiłeś swoje zachowanie po czym wróciłeś do zachowania przed którym byłeś ostrzegany. Dlatego też zostałeś ukarany zgodnie z ostrzeżeniem. Apelacja zostaje odrzucona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...