Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] xylise prośba o zdjęcie kary, ukarany przez R4DIX


vadx

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  xylise
UID: 6922
Serial: 2CBDA8BF0CAA2FD8EE649D5943DC4261
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) BAN
Powód kary: proba sprzedazy majatku ( ktos sie pode mnie podszyl ) 
Nick członka administracji nadającego karę:  R4DIX
Data nadania kary:  2024.01.07
Data zakończenia kary:  2026.10.02
Wyjaśnienie: Witam. na dniach chcialem sprobowac zalogowac sie na server outmta w celu dlugooczekiwanego zagrania tam a nie moglem znalesc na to czasu przez moje problemy ktore wystapily w zyciu nie pogralem za duzo na serverze ale spodobal mi sie i chcialem tam zaczac dzialac ponownie ale na moje nieszczescie zaskoczyl mnie taki prezent : perm ban na urzadzenie od R4DIX za probe sprzedazy majatku nie wiem nawet czemu dostalem tego bana jak nigdzie nie pisalem do nikogo w celu sprzedania mojego auta za jakakolwiek inna walute niz serverowa prosze rozpatrzec ta sprawe bo naprawde jestem zadziwiony niesluszna kara  

po rozmowie z administratorem okazalo sie ze ktos sie pode mnie podszyl i zrobil konto z moim nickiem serverowym na discordzie i chcial sprzedac auto ktore bylo na moim koncie  
Coś od siebie: Prosilbym o rozpatrzenie tej sprawy. 

Edytowane przez vadx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • vadx zmienił(a) tytuł na [BAN] xylise prośba o zdjęcie kary, ukarany przez R4DIX
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...