Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Maksio


bbalon

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego: bbalon, Zomerlik62
Nick Oskarżonego: Maksio | UID:
4998
Powód Skargi: Szkodnik / Celowe wydanie pieniędzy organizacyjnych, usunięcie z niej członków oraz odpisanie pojazdów
Data I Godzina Zdarzenia: 15.06.2024 ok 13
Opis całej sytuacji: Oskarżony celowo podczas nieobecności innych członków organizacji wydał pieniądze organizacyjne, usunął z niej członków oraz odpisał pojazdy. 
Coś od siebie: Drogi 15 latku, naucz się wymawiać R.

Dowód! (Wymagane!):

 
image.png.6fb57cd156a3395998ee6e8d7921410c.pngimage.png.0c4192470f109c257cadcf9170c39982.png

Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!):

image.thumb.png.74464c5a18a4ad8b317dd8a62c28f3bb.png

  • Lubię to 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako Vlider organizacji zrobiłem to co uważałem za słuszne. 
Kupiłem ulepszenia ponieważ potrzebne były one dla organizacji.
Wyrzuciłem tych członków co byli nieaktywni oraz niektórzy po pprostu zwyczajnie mówiąc odwalali i nie przestrzegali regulaminu organizacji
Wywaliłem wszystkie pojazdy ponieważ niszczyły po prostu wystawe organizacyjnych pojazdów.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, jak już chcesz rozmawiać o regulaminie organizacji i o każdej innej rzeczy z nią związaną w temacie zarządzania co jest słuszne a co nie, to słuchaj. Jedynymi osobami, które wedle regulaminu i ustaleń organizacji decydują o ulepszeniach, o wyrzucaniu członków oraz o tym jakie pojazdy w niej są to ja i Zomerlik. Żadna osoba nie naruszyła regulaminu organizacji. Ty w tej organizacji akurat byłeś Moderatorem, który w żaden sposób nie miał prawa tego zrobić, ustalaliśmy, że stanowisko vLidera jedynie ma ci pozwalać dodawać osoby do organizacji. Nie wymiguj się bo to co napisałeś jest żałosne i nie na miejscu. Widać czarno na białym, że zrobiłeś to specjalnie, spłakałeś się, gdy dostałeś minusa za zaniedbanie swoich obowiązków, zmiane zachowania i stosunku co do każdego z nas. A skoro zrobiłeś to wszystko bo uważałeś, że jest to słuszne - czemu od razu po tym opuściłeś organizację bez słowa?

Edytowane przez bbalon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...