Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] shixyz prośba o zjęcie kary, ukarany przez TytuZx


shi_1243_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: shixyz
UID: 8709
Typ kary: BAN
Powód kary: Skrajnie toksyczne zachowanie/ Ośmieszanie i niszczenie reputacji frakcji.
Nick członka administracji nadającego karę: TytuZx
Data nadania kary: 11.06.2024
Data zakończenia kary: 07.03.2027 
Wyjaśnienie: No to tak przestałem wbijać na serwer przez tydzien i dalem bratu grac myslalem  ze juz jest wszystko git i kazdy zapomnial o sprawie no ale dostalem bana jest mi bardzo glupio ze sie zachowywalem w taki sposob ale przeciez sie zmienilem chce zeby brat dostal unbana mi osobiscie na tym nie zalezy poniewaz wiem ze sa bardzo male szanse ze moja apelacja kiedys zostanie rozpatrzona pozytywnie nie chce nic mowi ale domyslam sie kto mogl doprowadzic ze dostalem bana moim zdaniem zmienilem zachowanie ale jesli ktos uwaza ze nie to okej nie wiem jak mam odkupic swoje winy mozecie mi zadac jakas kare albo cos innego.
Coś od siebie: Przepraszam za moje zachowanie nic wiecej powiedziec nie moge i jak mozecie  dajcie ub bratu bo on nic nie zrobil a mi mozecie zostawic.
ID discord (w przypadku apelacji od bana na discordzie OutMTA):

Edytowane przez shi_1243_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...