Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na hype


sebix936

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: sebix936

Nick osoby oskarżonej: heype

Powód napisania skargi: 

Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona> było to wieczorem pamiętam 

Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022>16.07.2022

Opis sytuacji: zrobiłem se zlot i zobaczyłem auto ers i se chciałem kupić pisze do gracza za ile a on ile dasz a ja ile chcesz a on 1,7kk i ja o to unikat to se kupię pisze do niego 1,5kk a on 1,7kk a potem 1,5kk a potem jeszcze napisał że za 1,4kk kupiłem i gracze piszą mi że to warte 400k max 

Dowody:  wszysko jest w logach

Coś od siebie:nie pozdrawiam go

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sebix936 napisał:

Dałeś cenę 1,7kk  to myślałem że to unikat a potem za 1,4kk wystawiłeś ja kupiłem a to warte 400k to zostałem oscamowany na 1kk albo dajesz mi 1kk albo 1,4kk i ja ci daje wtedy burrito 

Ja tu nie widzę próby oszustwa. 

Poprostu wystawiłem burrito za 1.4kk, a ty świadomie to kupiłeś.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Hype napisał:

Ja tu nie widzę próby oszustwa. 

Poprostu wystawiłem burrito za 1.4kk, a ty świadomie to kupiłeś.

 

 

A ja widzę bo jak chciałeś 1,7kk to pomyślałem że to unikat i kupiłem a to nie unikat i jeszcze warte te auto 400k chcem moja kasę oddam ci burrito 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Hype napisał:

A taka cena dlatego, że wydaje mi się że kiedyś będzie dużo warte.  🙂

 

3 godziny temu, Hype napisał:

Może dlatego że pytał się za ile sellne, więc pytam go ile da, a on odpisuję ile chcesz. Wiec Poprostu dałem swoje cenę. Nie moja wina że ubzdural se że to unikat. 

Pojazd stał na giełdzie od 10min, więc było jasno napisane co posiada i jakie wyposażenie 

Rozumiem , ale nie można wykorzystywać nie wiedzy innych graczy , po drugie , wystawienie tego pojazdu na giełdzie za taką cenę podlega "zawyżaniu cen pojazdów w celach majątkowych" co wspomniałem wcześniej że za to jest ban, a po trzecie trochę chamskie zagranie z twojej strony że wykorzystałeś niewiedzę gracza,  dlatego aby uniknąć bana , Oddaj sebixowi całą kasę za pojazd a sebix oddaje ci auto 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd mogłem wiedzieć że on nie wie, że to unikat. Ja ani on nie pisał że to unikat/nawet sie nie zapytał. Sam stwierdził że to unikat bez podstaw. 

Nawet nie mam pewności czy to on kupił to burrito czy nie jakiś jego kolega. Nie wyświetla się w konsoli kto kupił.

Wydaje mi się że Poprostu stwierdził, że pojazd mu się jednak nie podoba i w taki sposób chce odzyskać kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Hype napisał:

Skąd mogłem wiedzieć że on nie wie, że to unikat. Ja ani on nie pisał że to unikat/nawet sie nie zapytał. Sam stwierdził że to unikat bez podstaw. 

Nawet nie mam pewności czy to on kupił to burrito czy nie jakiś jego kolega. Nie wyświetla się w konsoli kto kupił.

Wydaje mi się że Poprostu stwierdził, że pojazd mu się jednak nie podoba i w taki sposób chce odzyskać kasę.

Mamy w logach kto kupił , a to burrito to nie unikat , dlatego żeby uniknąć bana za zawyżanie ceny pojazdu w celach majątkowych lepiej oddać kasę a auto otrzymasz spowrotem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Hype napisał:

Skąd mogłem wiedzieć że on nie wie, że to unikat. Ja ani on nie pisał że to unikat/nawet sie nie zapytał. Sam stwierdził że to unikat bez podstaw. 

Nawet nie mam pewności czy to on kupił to burrito czy nie jakiś jego kolega. Nie wyświetla się w konsoli kto kupił.

Wydaje mi się że Poprostu stwierdził, że pojazd mu się jednak nie podoba i w taki sposób chce odzyskać kasę.

a nie sądzisz że lepiej by było poinformować gracza że to zwykły wariant? i nie zawyżać ceny o 1kk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...