Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SAFD | Rekrutacja w szeregi San Andreas Fire Department - Czerwiec 2024

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.43011c0b65a5ec56e256f737b22aca1a.png

Witam serdecznie, pragnę ogłosić, że dzisiejszego dnia rusza nabór w szeregi San Andreas Fire Department.
Przypominam jednocześnie o konieczności dołączenia na discorda frakcyjnego aby podanie zostało rozpatrzone link do discorda jest poniżej:
https://discord.gg/sRzM8wyuMG

Jeżeli jesteś zainteresowany dołączenie w nasze szeregi musisz spełnić następujące wymagania:
Minimum 14 lat
Sprawny mikrofon 
Dużą ilością wolnego czasu szczególnie wieczorami i weekendem
Znajomość podstaw Roleplay i ortografii
100 pkt doświadczenia i brak przynależności do organizacji przestępczej 
Komunikator Mumble ( link do pobrania umieszczam poniżej )
https://www.mumble.info/downloads/

Wzór na podanie znajduje się poniżej i przypominam przy tym że każda edycja tego pogrubianie dodawanie kolorów, dodawania spacji aby podanie wyglądało na dłuższe itd) będą skutkować pominięciem i unieważnieniem takiego podania!

Wzór:

Imię:

Nick na discord i w grze:

Czy dołączyłeś na naszego discorda?:

Czy w życiu realnym masz styczność ze Strażą Pożarną?:

SS z panelu F5 kar serwerowych:

Dlaczego wybrałeś tą frakcję?:

Kilka zdań o sobie:

Edytowane przez jano9012
  • Lubię to 5

Imię: Marcel

Nick na discord i w grze: Nick discord - capitandreams, Nick w grze - CapitanDreams

Czy dołączyłeś na naszego discorda?: Owszem, dołączyłem.

Czy w życiu realnym masz styczność ze Strażą Pożarną?: Niestety IRL nie mam i nie miałem za bardzo styczności z jednostkami pożarniczymi.

SS z panelu F5 kar serwerowych: ss poniżej

Dlaczego wybrałeś tą frakcję?: Gdyż byłem w różnych frakcjach, ale na tej zdecydowanie gra mi się najlepiej. W szczególności dlatego, że zawsze się coś dzieję na służbie i trzeba pracować w grupie, a jestem taką osobą, która lubi nowe znajomości oraz rozmawiać z nowymi osobami.

Kilka zdań o sobie: Witam, mam na imię Marcel i mam 16 lat. Pochodzę z województwa Warmińsko - Mazurskiego. Mieszkam w małym mieście w okolicach Olsztyna. Na co dzień, jeśli nie mam nic do zrobienia to spędzam czas przy komputerze, gdyż jest to rzecz biorąc moje hobby, które jest ze mną od trzeciego roku życia. Jeśli chodzi o moje cechy charakteru to jestem miły, kulturalny, stanowczy, lojalny, uczciwy, komunikatywny oraz dokładny. Ciężko jest mnie wyprowadzić z równowagi, więc myślę, że na owej randze się to przyda. Nie mam problemu z wykonywaniem poleceń wyższych rang. Jestem również spostrzegawczy w różnych dziedzinach, także myślę, że z nadaniem słusznej kary nie będzie najmniejszego problemu. Mam jedną wadę, którą u siebie zauważyłem. Jest to lenistwo. Czasem mam takie dni w których po prostu nic mi się nie chcę. Staram się trzymać wysoki poziom kultury, a dokładniej, jeśli ktoś mnie wyzywa to ja się tym nie odwzajemniam, gdyż uważam, że obraza w stronę kogokolwiek świadczy o swojej kulturze osobistej. Ponadto uważam również, że moje cechy będą idealne do pomagania graczom w rozwiązywaniu ich problemów. Mam wiele godzin spędzonych w MTA na różnych serwerach. Moją pasją są motocykle. Tak szczerze mówiąc nie wiem skąd owa pasja się wzięła, gdyż z mojej rodziny nikt nie posiada motocykla, lecz jazda na pojazdach jednośladowych sprawia mi dużo radości. Lubię też jeździć pojazdami osobowymi, oczywiście na bezdrożach, gdyż nie mam jeszcze prawa jazdy. W przyszłości mam nadzieję, że będę mógł pojeździć pojazdami ciężarowymi i, że będzie to moja praca.

mta-screen_2024-06-24_22-19-53.png

• jano9012 przypiął/eła ten temat

Imię: Sebastian

Nick na discord i w grze: sebixpl_123.

Czy dołączyłeś na naszego discorda?: Tak

Czy w życiu realnym masz styczność ze Strażą Pożarną?: Jakąś  miałem posiadam lekkie doświadczenie

Dlaczego wybrałeś tą frakcję? Byłem w innych frakcjach na serwerze , więc chciałbym dołączyć do frakcji aby spróbować czegoś nowego

Kilka zdań o sobie: Mam na imię Sebastian pochodzę z Dolnego Śląska , jestem spokojną , miłą , wyrozumiałą osobą , dostosowuje się do otoczenia które mnie otacza , akceptuje innych, ale nie toleruje osób które się  przechwalają sowim bogactwem w irl , głównie interesuje się transportem różnych towarów przy użyciu np ciężarówkie albo pociągu , lecz też lubię wędkarstwo i motoryzacje jednak moją pasją jest kolej  Zrzutekranu2024-06-25201208.thumb.png.53bb57e5f00a0e5f9a617f3c34e53921.png

Imię: Bartek

Nick na discord i w grze: mta: xhunterek112  dsc: bartin13.

Czy dołączyłeś na naszego discorda?: Tak owszem

Czy w życiu realnym masz styczność ze Strażą Pożarną?: Nie mam styczności ale sie interesuję

Dlaczego wybrałeś tą frakcję?: Interesuje się strażą

Kilka zdań o sobie: Jestem miłą i spokojną osobą, jeżdżę na rowerze, moją pasją jest rolnictwo, gram dużo w gry.

obraz_2024-06-28_212255409.png

Imię:Adrian

Nick na discord i w grze:Rolnik 

Czy dołączyłeś na naszego discorda?:Tak

Czy w życiu realnym masz styczność ze Strażą Pożarną?: Miałem troszkę ale to nie całe 2 tygodnie.

SS z panelu F5 kar serwerowych:image.thumb.png.175a43197c5c00562ce08eca467745e4.png

Dlaczego wybrałeś tą frakcję?:Ponieważ ma bardzo dużo fajnych czynności,dobrej zabawy i nauki ropleyu  oraz chciałbym spróbować czegoś innego byłem wcześniej w innych frakcjach.

Kilka zdań o sobie: Cześć nazywam się Adrian pochodzę z Mazowsza mam 14 lat kocham rolnictwo ,motoryzacje i zajmuje się teraz nauką stolarstwa interesuję się transportem dużych ładunków  przy użyciu pojazdów ciężkich np tiry  ,Wędkarstwem , Stolarstwem lubię też coś majstrować z drewna. Te zajawki poznałem grają w Euro Truck Simulator 2 ,Fishing Planet oraz z realnego świata i to tyle z mojego życio  rysu.

Imię: Tomek

Nick na discord i w grze: DC: komet777, MTA: komet60

Czy dołączyłeś na naszego discorda?: tak

Czy w życiu realnym masz styczność ze Strażą Pożarną?: czasami

Dlaczego wybrałeś tą frakcję?: bo jest fajna pod rp itp.

Kilka zdań o sobie: przyjmijcie mnie pls

image.thumb.jpeg.404d8f84a65e8f752f597bc2d4225dbb.jpeg

• jano9012 zablokował(a) ten temat
  • jano9012 odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...