Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

BAN konicza prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Tytuz


skibidi_idol

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: konicza
UID: 21039
Typ kary: BAN
Powód kary: obraza serwera
Nick członka administracji nadającego karę: Tytuz
Data nadania kary: 18.05.2024
Data zakończenia kary: Perm

Wyjaśnienie:

Witam,

Na wstępie chciałbym bardzo przeprosić wszystkich, którzy zostali dotknięci moim zachowaniem. Zdaję sobie sprawę, że moje postępowanie było nieodpowiednie i niezgodne z zasadami panującymi na serwerze.

Sytuacja miała miejsce około godziny 22:00, kiedy otrzymałem muta na 6 godzin za BK. Byłem wtedy bardzo zdenerwowany, ponieważ uważałem, że moje słowa nie były obraźliwe. W tamtym momencie byłem również świeżo po zakończeniu bana na 7 dni, który także uznawałem za niesprawiedliwy. Niestety, pod wpływem emocji postanowiłem pisać obraźliwe komentarze. Teraz, z perspektywy czasu, widzę, że było to bardzo nieodpowiedzialne i dziecinne zachowanie.

Coś od siebie:

Chciałbym serdecznie przeprosić administrację oraz wszystkich użytkowników, którzy mogli poczuć się urażeni moimi słowami. Zrozumiałem swój błąd i obiecuję, że podobna sytuacja się nie powtórzy. Bardzo zależy mi na możliwości powrotu na serwer i kontynuowania wspólnej zabawy z innymi graczami.

Proszę o drugą szansę i obiecuję, że będę przestrzegać zasad oraz okazywać szacunek dla wszystkich członków społeczności.

 

Edytowane przez id.ol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...